Przeprowadzka-przemeblowanie

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
syrna
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 26, 2008 4:30 pm

Przeprowadzka-przemeblowanie

Post autor: syrna »

Kupiłam ogonka, trafiłam na forum i wyszło, że koniecznie muszę dokupić drugiego. Tym samym- obecna klatka okazała się być gabarytowo nieprzystosowana. Póki co- Kluska i Pączek są malutkie, ale już zaczęłam rozglądać się za czymś większym. Do tego ja sama- lubię przestawiac meble. W związku z tym mam pytanie: czy częste zmiany dekoracji, przeprowadzki do innych klatek...czy szcurkom to nie przeszkadza? Czy może to wywołać jakieś reakcje uboczne, typu: strach, złośliwość...?
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Przeprowadzka-przemeblowanie

Post autor: szpaczek »

hmmm ja watpie abyś tak często zmieniała klatki na nowe bo to średnio tanie by było xD ale szczurki po chwili przyzwyczajają sie do nowej klatki,moja na początku nie chciała nawet wejść do klatki ale potem ja polubiła.A co do dekoracji to też watpie aby im to przeszkadzało :] pewnie nawet nie zauważą różnicy :P
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: Przeprowadzka-przemeblowanie

Post autor: S. »

Młode, czerwonookie szczurki mają czasami problemy po przemeblowaniach. Wpadają na różne rzeczy, bo biegają na pamięć. Moja Guerra w młodości wpadała na butelki z wodą. Teraz już na nic nie wpada.
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Przeprowadzka-przemeblowanie

Post autor: szpaczek »

sorry zapomniałam ze albinosy tak maja ,skleroza:P
syrna
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 26, 2008 4:30 pm

Re: Przeprowadzka-przemeblowanie

Post autor: syrna »

Moje nie albinoski, wiec mogę przeprowadzać do woli:) Wprawdzie koszt klatki nie jest dla mnie kosztem nie do przeskoczenia, niemniej nie miałam na myśli np. cotygodniowej zmiany klatki. Chodzi mi o to, że w chwili obecnej mają klatkę, która wg obliczeń znalezionych tutaj gdzieś, na forum- jest wystarczajaca dla jednego szkraba; póki co- mieszkają we dwie. Po przeczytaniu sporej ilosci postów, mam coraz więcej pomysłów na aranżację wnętrza :), za jakiś czas , gdy klatka bedzie już w wymiarach wystarczających dla obu panienek- pewnie bedę chciała znowu urozmaicić im mieszkanie, więc kolejne przemeblowania są wysoce prawdopodobne.

dziekuję za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Przeprowadzka-przemeblowanie

Post autor: szpaczek »

ja osobiscie robiłam wiele,to dałam konar ggdzie indziej,hamak gdzie indziej,domek gdzie indziej bo ciagle cos mi nie pasowało:P
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Przeprowadzka-przemeblowanie

Post autor: Nina »

A ja sie dziwie temu co czytam o labinkach i zmianach wystroju. Mam 3 waciki i żaden nie ma z tym problemów ::)
Moje potwory bardzo lubią zmiany klatek, mniej zmiany wystroju. W nowej klatce dostają 'szału', ganiają z góry na dół i są przeszczęśliwe :)
A co do klatki, skoro nowa nie jest dla Ciebie większym problemem, warto od razu kupić większą ;) Dla szczurów im więcej miejsca tym lepiej, a wielu zaszczurzonych z czasem powiększa swoje stadka ;) Moje potwory mają już 3 klatke bo stadko sie mocno rozrosło przez 1,5 roku ;D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeprowadzka-przemeblowanie

Post autor: sophiya »

BTW:
u mnie nie ma czerwonych oczek, tylko rubinowookie, a zdarza im się wpadać na drobne sprzęty codziennego użytku, które non stop zmieniają miejsce [w końcu przewróciło się - niech leży i inne złote zasady :P].
Biegnąc w popłochu Maestro nie raz wpadł na słoik z dropsami albo dopiero w ostatniej chwili wyminął nowe pudełko.
koniec offtopu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”