Fajna klatka

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
.:kingkong:.
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 5:37 pm
Lokalizacja: K-g

Fajna klatka

Post autor: .:kingkong:. »

Siema.
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... ca4ecb38f4
to jest fotka z szwedzkiego zoo klatki dla szczurków, na czerwono zaznaczyłem gdzie sie znajdują szczurki na zdjęciu widać tylko 4 a było ich ok.10 .
Fajny pomysł na klatkę.
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fajna klatka

Post autor: sophiya »

Hm, do zoo może ewentualnie być. Choć tam jest kilka rzeczy niepotrzebnych/niebezpiecznych, jak te butelki na stole. No chyba, że są na stałe przytwierdzone?
Niby wszystko fajnie, ale myślę, że szczury by skorzystały, gdyby dodali kilka elementów wyposażenia jak liny, półki, drabinki do wspinaczki.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Fajna klatka

Post autor: yss »

to nie jest klatka, to wybieg.... zresztą świetnie pomyślany :) moje szczurasy dałyby się pokroić za taką przestrzeń pod podłogą.... myślę że dobrze zabezpieczyli te butelki i inne rzeczy, np są wtykane na kołek. sznury i zabawki zepsułyby kompozycję przecież... a wiadomo że szczur najlepiej bawi się meblami :D
mam nadzieję że te ciurki się nie rozmnażają :( bo co się dzieje z maluszkami.......
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Fajna klatka

Post autor: Filipw »

Jaka świetna klatka albo raczej pokój.....]


A w warszawskim zoo są w ogóle są szczury (oprócz tych które to zoo zwiedzają) ;D
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: Fajna klatka

Post autor: Vella »

sophiya pisze:Hm, do zoo może ewentualnie być. Choć tam jest kilka rzeczy niepotrzebnych/niebezpiecznych, jak te butelki na stole. No chyba, że są na stałe przytwierdzone?
Niby wszystko fajnie, ale myślę, że szczury by skorzystały, gdyby dodali kilka elementów wyposażenia jak liny, półki, drabinki do wspinaczki.
Bo to jest wybieg pokazowy, pt. "Rattus norvegicus w naturalnym środowisku".
Linki i drabinki do wspinaczki nie należą do "naturalnego" środowiska. Trzeba by je było jakoś zakamuflować by udawały naturalne elementy wystroju wnętrza ludzkiego mieszkania.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Fajna klatka

Post autor: Landrynka »

super, ale jak to posprzątać... wolę o tym nie myśleć.

a co do linek, to np. moje szczury je olewają. w przenośni i dosłownie.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
ofilka
Posty: 128
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 2:02 pm
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Re: Fajna klatka

Post autor: ofilka »

moje skarby tez uparcie ignorują linki. za to dżinsowa torebka powieszona tak, że można się po niej wspiąć na szafkę, to już inna historia :D. pomysł fajny, ale znając gust moich dzieciaczków - brakuje tam jakiejś koldry!
Awatar użytkownika
plora
Posty: 95
Rejestracja: pt sie 24, 2007 12:59 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fajna klatka

Post autor: plora »

tez jakoś nie wyobrażam sobie sprzątania takiego wybiegu, zwłaszcza pod podłogą :P nie wiem kogo ma to bardziej cieszyć, ale wydaje mi się że ludzi ;) moim zdaniem za mało kryjówek i za dużo bezużytecznych rzeczy, ale jak kto woli ;)
sportusia
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 20, 2008 1:16 pm

Re: Fajna klatka

Post autor: sportusia »

.:kingkong:. pisze:Siema.
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... ca4ecb38f4
to jest fotka z szwedzkiego zoo klatki dla szczurków, na czerwono zaznaczyłem gdzie sie znajdują szczurki na zdjęciu widać tylko 4 a było ich ok.10 .
Fajny pomysł na klatkę.
Bardzo fajna klatka, mój szczur by się tam zgubił,bo jest mały jak na swój wiek.

Pierwsze słowne ostrzeżenie - za nabijanie postów. /Agata
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fajna klatka

Post autor: ogonowa »

Sportusia, zobacz kiedy ten temat był ostatnio aktywny..
Chyba nie można odkopywać tematów jeśli nie chce się do nich czegoś pożytecznego wnieść?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”