[Klatka] - chomicza, swinkowa itp klatka dla szczurow

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

[Klatka] - chomicza, swinkowa itp klatka dla szczurow

Post autor: Wackowa »

Szkoda bo myślałam albo o jednym samcu albo o dwóch, chyba że jak podrosną to kupie na allegro jakąś tanią klatkę i połączę
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

[Klatka] - chomicza, swinkowa itp klatka dla szczurow

Post autor: falka »

Jak dorosną to możesz połączyć z króliczą klatką ;), jeśli się da. Tylko nie mów nigdy, że to klatka dla chomika, bo szczury podobno się obrażają, jak daje im się rzeczy przeznaczone dla chomików :lol: .
Ewelka
Posty: 26
Rejestracja: czw cze 23, 2005 5:54 am

[Klatka] - chomicza, swinkowa itp klatka dla szczurow

Post autor: Ewelka »

a czy klatka po chomiku o wymiarach ok. 40x35x45cm była by dobra dla jednej samiczki??
W oczekiwaniu na szczurki... =]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

[Klatka] - chomicza, swinkowa itp klatka dla szczurow

Post autor: merch »

za mała
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

[Klatka] - chomicza, swinkowa itp klatka dla szczurow

Post autor: Wackowa »

Dzisiaj jedziemy z siostrą do centrum pochodzić po zoologach i zobaczyć co mają dla szczurów i w jakich cenach są też same szczurki :) pozdrawiam Was gorąco ;)
Juli@
Posty: 31
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 7:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Czy klatka dla szczura moze byc taka jak dla swinki?

Post autor: Juli@ »

Mam pytanie. Czy klatka dla szczura moze byc taka jak dla swinki morskiej? Czy szczur przez nia nie przejdzie? Ja mam klatke dla swinki (moja siostra kiedys hodowala) i jezeli daloby sie zaoszczedzic kasy to fajnie by bylo. :)
Ile kosztuje taka klatka dla ogonka, gdyby ta moja sie nie nadawala? Jeszcze namawiam rodzicow na szczurka, ale kto wie...moze niedlugo pekna ;D
Gdy beda szczurki, tak sie beda zwac: Kluska i Japonka ^^
www.elfy-terazniejszosci.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Czy klatka dla szczura moze byc taka jak dla swinki?

Post autor: Agata »

(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Klatka] - chomicza, swinkowa itp klatka dla szczurow

Post autor: yss »

na szczurki. szczurki. to są bezwględnie stadne zwierzęta. namawiaj od razu na dwa. jeden NIE BĘDZIE szczęśliwy.
klatka świnkowa jak najbardziej, o ile jest wystarczająco obszerna. można ją osiatkować i wtedy szczurki nie przejdą między prętami. agatka podała odpowiednie tematy, ale i tak dorzuciłam swoje trzy grosze... :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Juli@
Posty: 31
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 7:38 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Klatka] - chomicza, swinkowa itp klatka dla szczurow

Post autor: Juli@ »

Najpierw namowie rodzicow na 1, a pozniej na 2. Mam twardych rodzicow i nei chca sie zgodzic nawet na liczbe pojedyncza. :'(
Gdy beda szczurki, tak sie beda zwac: Kluska i Japonka ^^
www.elfy-terazniejszosci.blog.onet.pl
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Jak???

Post autor: Buni@ »

Witam!Mam problem jezeli chodzi o klatkę. :( *"Moje" szczurki rosną jak na drożdzach, więc trzeba bedzię niedługo zmienić im klatkę.Mam bardzo dużą klatkę, lecz niestety była ona wcześnie jprzeznaczona dla świnek morskich.Wtedy nie było problemów.Pręty klatki są od siebie w za dużej odległości.Ogony z łatwością mogłyby się przez nie przecinąć.Czy macie jakieś pomysły jeżeli chodzi o "zmiejszenie" odległości między prętami?
Pozdrawiam Marta
P.S * napisałam moje w cudzysłowie ponieważ mam jednego szczurka a moja siostra ma drugiego(mieszkają razem) ;)

posty połączone. temat o siatce: klik!
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Re: Jak???

Post autor: lajla »

mozesz przylutowac nowe prety z drucikow miedzy stare ;) Lub sprzedac ta klatke i kupic jakas bardziej nadajaca sie dla szczurkow :)

mozesz tez kupic metalowa siatke i oplesc ta swinkowa, choc mysle ze to bedzie w tedy niezbyt estetycznie i przyjemnie wygladac ;)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Jak???

Post autor: yss »

lajla pisze:mozesz przylutowac nowe prety z drucikow miedzy stare ;)
o jezus. mój majster lutował kiedyś jeden pręcik w szynszylówce, bo wypadł. trwało to z pół godziny.
no i ciekawe, skąd wziąć takie ocynkowane pręciki?
ten się nie myli, kto nic nie robi
olka962
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 5:06 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Dobra klatka?

Post autor: olka962 »

Planuję kupić sobie szczurka. Mam klatkę po chomiku o wymiarach; o szerokości 44cm, wysokości 49 i głębokości 29cm. Odległość między pręcikami wynosi 1,2cm.
Moje pytanie brzmi czy szczurek mógłby być w tej oto klatce:

Obrazek
Obrazek

Oczywiście zmienię jej wyposażenie.


tematy połączone. offtop o myszkach usunięty. yss mod.
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Dobra klatka?

Post autor: grzesia »

Ta klatka jest zdecydowanie za mała ;) Pozatym poczytaj porzadnie forum za nim zdecydujesz się na szczura. Po pierwsze szczury są zwierzętami stadnymi więc nie powinnaś trzymać zwierzaka w pojedynkę. Po drugie szczurów nie powinno się kupować tylko przygarniać z forum- dział zwierzaki. To tak w skrócie ;) Poczytaj forum a dowiesz się więcej :)
Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobra klatka?

Post autor: isia28 »

klatka jest swietna ale niestety dla chomiczka badz myszki. dorosly szczur nawet nie zmiesci sie w chomikowy tunel
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”