[Klatka] Ferplast Furet Tower

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: Nina »

Kuweta narożna to tylko kwestia czasu. U mnie nawet kuwetka wypełniona ciężkimi kamieniami nic nie dała. Obecnie mamy już dziury we wszystkich rogach starej kuwety.
Kuwete sprowadzili na zamówienie w Kakadu. Ale jeśli już chcesz kupować nową, radziłabym zrobić na zamówienie - z blachą w środku. Jeśli raz nadgryzły, to będą to robić nadal.
A za kuwete dałam prawie 200zł, więc kompletnie nieopłacalna sprawa... Na szczęście teraz mam szczury, które mając całą kuwete jej nie nadgryzają. Dokańczają tylko to, co zaczęły inne.
Jeśli tej coś zrobią, to na pewno zrobie kuwete na zamówienie. Albo chociaż metalową wkładke do tej.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: marlena91 »

będzie Ferplast Furet Tower ;D
ze względu na powiększające mi się stadko (do 8 ogonów) to chyba jednak ta klatka będzie najlepsza ;)

Będzie chyba estetyczniej wyglądać niż połączonych kilka klatek
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: susurrement »

mam już dziurę wielkości szczura, więc do czasu rozwiązania problemu mają zablokowane przejście słoikiem. co śmieszniejsze, akurat jak opowiadałam przyjaciółce przez telefon, że "zaraz szczury będą mi bez pozwolenia biegać po pokoju" to zobaczyłam Tośkę między ścianą a klatką.
więc chyba najlepszym wyjściem będzie faktycznie kuweta na zamówienie albo jakaś wkładka..
ale gdzie mi coś takiego zrobią? ???
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: ogonowa »

Susu, możesz się szarpnąć na blaszaną kuwetę, ale ja się pytałam gościa (bo mi też potrzeba) i odpisał tak: 350zł za kuwetę 80x50x20 i grubość 1,5mm (to wystarczająco grubo). Ja zrezygnowałam, no weź przestań, tyle kasy to ja nie mam, ale jak ci bardzo zależy, to możesz np. tylko takie wkładki zrobić. Jak znajdę potem mejla, to ci podam, jak chcesz :).
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: susurrement »

wiesz.. nie bardzo mam wyjście. muszę coś z tym zrobić, bo mój pokój nie nadaje się do tego, żeby szczury biegały sobie po nim pod moją nieobecność. chociażby ze względu na psa.
a za kontakt będę wdzięczna. coś wykombinować muszę ;)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: ogonowa »

Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: susurrement »

Dzięki :) a mogłabyś coś konkretniej napisać o tym facecie? Jaka to profesja w ogóle, skąd on jest i czy np są jakieś info w necie o nim?
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: ogonowa »

Nie pamiętam gdzie ja go znalazłam, podajże na allegro. Szukałam w necie, ale te firmy co się na portalach poogłaszały to już są nieaktywne.


Gostek robi z tego co pamiętam z aukcji podkładki blaszane pod kominek np. i różne inne drobiazgi. Nie jest prywatnym sprzedawcą, jeśli tak mogę to nazwać, tylko ma raczej firmę, bo coś mi dzisiaj wspominał, że 'ma wolne moce przerobowe' i ja to sobie przetłumaczyłam tak, że ma po prostu wolnych ludzi :P.


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=615520663 <- tu link do jego aukcji. Możesz sobie o nim przeczytać :).

Wszystkie komentarze pozytywne, miasta nie ma, a ja nie pytałam, bo mi po prostu potrzebne były ceny :). No, i jest to sklep, bo mają tam zaznaczone itp. Musisz sama zapytać jeszcze :).
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: susurrement »

ogromnie dziękuję :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: Nina »

Są też "klatki na zamówienie" na forum. Może u nich taka wkładka do kuwety wyszłaby taniej.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: susurrement »

też o nich pomyślałam..
tylko tak się zastanawiam jak taka wkładka miałaby wyglądać.. ? ???
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: susurrement »

nadal czekam na odpowiedź Pana z tematu "klatki na zamówienie".
a w między czasie moje ogony wygryzły dwie następne dziury. w górnej kuwecie. (do dołu nie mają dostępu, bo w dolnej jest dziura wielkości szczura.)
cała rodzina od kilku dni myśli co by tu zrobić..
padło na masę solną. w końcu to tylko mąka, sól i woda. krzywdy im chyba nie zrobię, nie?
a to rozwiązanie tymczasowe.
przed chwilą zakleiłam jeden róg, czekam aż zaschnie.. i zobaczymy.

wszelkie Wasze pomysły mile widziane..
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: Nina »

Heh, u nas w górnej też są dziury, już 3, 4 róg też nadgryziony ::) Ale w górnej mi to nie przeszkadza, mają dodatkowe przejścia :D
Gorzej, jak Ty masz dziure w dolnej... Ja myślałam też o odcięciu dolnej kuwety kratką (tak jak to jest w niektórych klatkach). Tylko trzeba by odpowiednio dużą i solidną. Jest to jakieś rozwiązanie, choć nie najlepsze.

Do faceta od klatek pisałaś na maila? Na forum nie bywa od jakiegoś czasu.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Jastrzab
Posty: 30
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 11:12 pm
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: Jastrzab »

Mam zamiar kupić tą klatkę, ale chyba nie nową. Jeżeli ktoś ma na zbyciu to kupię z chęcią!!
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Ferplast Furet Tower

Post autor: Babli »

Będzie furet :P Jednak. Znowu zapytam, gdzie tanio ? ;) Zaczaję się na niego na allegro również.
Jeszcze jedno pytanie do posiadaczy, jak dużo ściółki idzie na niego ?

edit:
Hmm.. na niemieckim zooplusie wychodzi 795 zł z dostawą, myślicie że dobra taka cena ? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”