Piwnica

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
tosiapl
Posty: 7
Rejestracja: ndz lip 20, 2008 6:41 pm

Piwnica

Post autor: tosiapl »

Siemka
Czytałem o szczurach i o tych trzy razy c : cisza, ciemnosc, ciepło.
Można klatke ze szczurem umieścić w piwnicy?
W niektorych miejsach jest tam jasno, a w niektorych ciemno. Jest cieplo i jest bardzo cicho.
Prosze o odpowiedz
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Piwnica

Post autor: pin3ska »

Wydaje mi sie ze z tym 3xc to jednak chodzilo o cos innego... ;D

Jak dla mnie piwnica to niezbyt dobry pomysl. Chodzilo o to raczej, zeby podczas oswajania wlozyc ogonka pod bluze, schowac w rekach i takie tam... Taka jest moja opinia.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
AdaK
Posty: 51
Rejestracja: śr cze 11, 2008 12:53 pm
Lokalizacja: Bielawa (dolnośląskie)

Re: Piwnica

Post autor: AdaK »

Wiesz Tosia w piwnicy jest troszkę zimno i wilgotno :P
Mój teraz uwielbia mi włazić pod kołdrę i siedzi tam w ciszy, cieple -i co najważniejsze- w ciemności.
Jestem _ogonek_ :-)
www.uciechow.com

Obrazek
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: Piwnica

Post autor: Vella »

tosiapl pisze:Siemka
Czytałem o szczurach i o tych trzy razy c : cisza, ciemnosc, ciepło.
Można klatke ze szczurem umieścić w piwnicy?
W niektorych miejsach jest tam jasno, a w niektorych ciemno. Jest cieplo i jest bardzo cicho.
Prosze o odpowiedz
A siedzisz w piwnicy cały dzień?
Bo odizolowanie go od siebie (ty w pokoju, szczur w piwnicy) w oswajaniu nie pomoże w najmniejszym stopniu, i z pewnością waszych relacji nie poprawi.

Postaw klatkę w kącie w pokoju, w miejscu nie narażonym na przeciągi i uderzenia drzwiami, to najlepsze miejsce. I często szczura wyjmuj, noś przy sobie, schowaj pod bluzą - niech pozna twój zapach, nie będąc narażonym na głośne dźwięki i gwałtowne ruchy - ale o oswajaniu możesz poczytać na forum, więc nie będę się rozwodzić na ten temat. W każdym razie "trzy razy c" oznacza warunki pomocne w oswajaniu, a nie odstawienie szczura do piwnicy, jak zapasy na zimę.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”