[Klatka] Kennel klatka?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
porzeczkowapanna
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 02, 2009 3:02 pm

[Klatka] Kennel klatka?

Post autor: porzeczkowapanna »

Jeszcze nie mam szczurków, ale mam pytanie: Czy jeśli się jedzie na wakacje można jako klatkę zastępczą użyć kannel klatki? (oczywiście obłożoną jakąś siatką) chodzi mi o to, że jakbym była na wakacjach w Polsce miała gdzie podziać ewentualne szczurki. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Mja
Posty: 236
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 7:53 pm
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Re: Kannel klatka?

Post autor: Mja »

Po pierwsze "kennel", a nie "kannel". Po drugie te klatki nie mają kuwety, więc jak to sobie wyobrażasz? Są składane klatki dla gryzoni z kuwetą, poszukaj. Po trzecie chyba nie ma takich z odpowiednimi odstępami, przynajmniej ja nie widziałam.
Obrazek <= Mat
Wiercik, Bombka, Biała & Mat
w sercu: Zuzia, Klara, Matylda, Ofelia, Balbinka, Telimena, Krystyna, Piszczałka & Patuś
porzeczkowapanna
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 02, 2009 3:02 pm

Re: Kannel klatka?

Post autor: porzeczkowapanna »

Dziękuję za odpowiedź i przepraszam za błędy w pisowni. Żeczywiście, teraz uważam moje pytanie za trochę dziwne. A o tych składanych klatkach dla gryzoni to nie wiedziałam.
Awatar użytkownika
fenomenalna90
Posty: 57
Rejestracja: śr mar 25, 2009 12:42 pm
Lokalizacja: Trójmiasto.

Re: Kannel klatka?

Post autor: fenomenalna90 »

Nie jesteśmy w stanie wiedzieć wszystkiego a pytań nie ma dziwnych :D
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Kannel klatka?

Post autor: Nue »

No właśnie, ja też od jakiegoś czasu szukam składanej klatki dla gryzoni, którą można by zabrać na wakacje. Niczego takiego nie znalazłam i szczerze mówiąc też zastanawiałam się nad kennelem. Skoro takie składane klatki dla gryzoni istnieją, to ja proszę o jakiegoś linka ze wskazaniem na przykład, jak ktoś widział.
Wiem, że składają się klatki świnkowe, ale niestety sama kuweta zajmuje masę miejsca. A mnie chodzi o to, żeby klatka po złożeniu zajmowała jak najmniej miejsca i była w miarę lekka.
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”