[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Piotras »

Każdy szuka nowych pomysłów, swego czasu też szukałem i znalazłem pewną stronę. Jest tam jak narazie 80 różnych klatek z czego ponad połowa wykonana jest ręcznie (do czego bardzo zachęcam), bardzo ciekawe pomysły i rozwiązania wraz z opisem i zdjęciami. Niestety strona jest w języku niemieckim.
http://www.rattenwelt.de/index1.html
(wchodzisz w FOTOGALERIE i dalej na dole Käfig Fotogalerie)
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 8:18 pm przez Piotras, łącznie zmieniany 1 raz.
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Angua »

qrcze, takie apartamenty....dobrze ze moje ogony tego nie widzą hehe. Zwłaszcza podoba mi sie wykorzystanie tych kolanek hydraulicznych, chyba coś takiego zmontuję ;)
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Piotras »

und ich verstehe ganz viel, aber nicht alle kennen diese sprache:) die hier schreiben, und manche haben probleme es zu lernen:)oder erst haben das lernen begonen:0 also sei nicht buse MACIUNIA
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
niemfa
Posty: 210
Rejestracja: czw maja 29, 2003 5:34 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: niemfa »

a sie ucze od 4 klasy podstawowki teraz koncze 5 rok nauki i co ? tez nic nie umiem :( Chociaz wiekszosc zrozumialam co oni wypisywali :P
Amantium Irae Amoris Integratio Est...
axeOutkast
Posty: 106
Rejestracja: sob maja 15, 2004 4:19 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: axeOutkast »

dojczen jenzyken jest do kiten :!: - ja sie "ucze" juz 7 lat czy jakos tak - i nic nie umiem - a srednio przez te lata wypadalo mi po 4-5 godzin niemca tygodniowo. nie lubie tego jezyka - feee :twisted:
...::Companhia Pernas Pro Ar::...
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Piotras »

Właściwe chodziło mi o ten BOGATY ZBIÓR POMYSŁÓW na urządzenie klatek bo przecież szczurkom jest wszystko jedno w jakim języku się mówi. Język to nie problem jeśli nie znasz to wrzucasz na translator lub prosisz kolege, koleżankę albo poprostu siadasz ze słownikiem, wystarczy chcieć:) a pomysłów jest dużo i warto się pomęczyć dla swoich Ogonków:) napewno będą wdzięczne (moje są!).
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: sauatka »

WOW moje szczurasy ucieszyly by sie jakby mialy taka klatke :)) ale coz jak siostra przyjedzie to pomyslimy co by tu zrobic ze staresz szafki kuchennej :P
Ishtar
Posty: 75
Rejestracja: pn maja 17, 2004 9:26 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Ishtar »

a ja uwielbiam niemiecki, co prawda dopiero zaczalem sie go uczyc, wczesniej frencz i umiem mniej wiecej tyle co lajla (jeszcze do perfekcji opanowalem powtarzanie "je ne sais pas" i paru innych podstawowych zwrotow :)), ale tak juz jest, jak sie jezyk podoba to latwiej sie go nauczyc (z niemca po czterech miesiacach( 1,5h godziny tygodniowo tylko :() umiem wiecej niz z frencza po 4 latach :P.

a swoja droga klateczki niezle, wlasnie pracuje nad swoja, wiec wszelkie pomysly bardzo mi sie przydadza, a i slownictwo rozwine :D
Awatar użytkownika
Pleiades
Posty: 302
Rejestracja: śr kwie 07, 2004 9:31 pm
Lokalizacja: Poznań, a obecnie Kórnik
Kontakt:

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: Pleiades »

wracając do zdjęć klatek.... Która Wam się podoba ?

Rety, ta na stronie 10 jest boska.......
Ale już widzę, ile by kosztowała.. Pręty pewnie robione na zamówienie, ale za to lepiej prezentują się niż siatka.
Pleiades & zwierzyniec
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: sachma »

hymm :roll: ta stronka juz byla podawana na tym forum :wink:
ja jestem wlasie w trakcie zbierania materialow do budowy :wink: cche zrobic klateczke ze starej szafki :wink: mozliwe ze bedzie cos w podobie 12 :D ale najbardziej podoba mi sie 20.... poprostu boska :lol: :lol: ja chce cos takiego..... :D
Obrazek
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: AniaP »

Jakoś wcześniej umknął mi ten temat, a niektóre klateczki są naprawdę powalające :shock: (choć i u nas na forumku też niektórzy mają taaakie klaty "ręcznie" zrobione np. GOHA, która się nam pochwaliła i MYCHA, która się jeszcze nie pochwaliła - na chyba że to mi też umknęło, jak wygląda MYCHY klata?)

Ile ja bym dała żeby moje szczurolki miały takie apartamenty...

A niemiecki też kocham, strasznie lubię słuchać jak ktoś mówi takim naprawdę ładnym niemieckim, bo nie wszystkich Niemców się miło słucha...
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

[Klatka] - budowanie i urzadzanie klatki

Post autor: maua_czarna »

[quote="AniaP"] jak wygląda MYCHY klata?[/quote]
w jakim sensie? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
mi sie bardzo podoba 7...cudne sa te klateczki
a co do jezykow-francuskiego ucze sie 7 lat i ...ehh...je ne comprends pas rien...no prawie:D
tylko ten moj angielski mnie ratuje :lol: 8)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”