PYKO_ALLEGRO - klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: Venefico »

Ja tłukłam młotkiem w drut i weszło, haha :D Klatkę mam tą: http://allegro.pl/klatka-mega-70cm-szyn ... 85096.html

Co do drewnianych półek, pomaluję je impregnatem i zobaczymy jak to będzie, w razie czego zrobi się plastikowe ;)
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
TomTom
Posty: 49
Rejestracja: ndz lip 10, 2011 9:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: TomTom »

Widzę, że klatki podrożały. Ja swoją brałem kilka dni temu za 130zł (+17zł przesyłka). Kurcze, muszę sobie dłuto sprawić. I młotek. Koniecznie :P

Powie mi jeszcze ktoś do czego są dwa "zaczepy"(?) pod bocznymi drzwiczkami? Moja wyobraźnia chyba tego nie ogarnia ::)
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: zyberka »

Aferson pisze:Co do drewnianych półek... ciekawa jestem jak szybko będziecie je wywalać. :P Drewniane pięterka nie sprawdzają się w przypadku szczurów, które non stop na nie leją...
Ku pewnie Twojemu zdziwieniu ja swoich nie wywalę :P
Drewniane półeczki sprawdzają się jeśli są pokostowane i ktoś nie jest na tyle leniwy, żeby ich nie wyciągać i szorować w gorącej wodzie co jakiś czas. Umyte lekko śmierdzą ale po wyschnięciu mija. Poza tym mokre plamy wycieram na bieżąco.

Ale rzeczywiście przy dużej liczbie szczurów raczej bym z nich zrezygnowała bo to by było za dużo roboty.
TomTom pisze:Powie mi jeszcze ktoś do czego są dwa "zaczepy"(?) pod bocznymi drzwiczkami? Moja wyobraźnia chyba tego nie ogarnia ::)
Chodzi o te, które spinają górę klatki z kuwetą? - podoginaj je do dołu to zrozumiesz ;D
TomTom
Posty: 49
Rejestracja: ndz lip 10, 2011 9:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: TomTom »

zyberka pisze:
TomTom pisze:Powie mi jeszcze ktoś do czego są dwa "zaczepy"(?) pod bocznymi drzwiczkami? Moja wyobraźnia chyba tego nie ogarnia ::)
Chodzi o te, które spinają górę klatki z kuwetą? - podoginaj je do dołu to zrozumiesz ;D
Umieszczone są w takim miejscu, że nigdy nie wpadłbym na to, że są to zaczepy do kuwety. Dzięki za cynk! :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: smeg »

W jednej z klatek miałam polakierowane drewniane półki, a i tak od ciągłego sikania zaczęły nasiąkać, mimo częstego wycierania ::)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: Venefico »

TomTom, może dlatego że moja jest razem z półkami, drabinkami, tunelem, poidełkiem i miskami, a Twoja chyba tylko z półkami i miseczkami ;)
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: aneczkaa »

Chomika pisze:
smeg pisze:Chomika, 1,7 cm :) Nie trzeba jej osiatkowywać.
A przy młodziakach na pewno też nie trzeba? (takich po 4 tyg)
Ja mam klatkę z odstępami 1,5 cm i 5-tygodniowe dziewczynki nie wychodziły. Tylko nie jestem pewna czy nie dały rady czy może nie próbowały po prostu :D
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: noovaa »

Ja mam klatkę, w której co najmniej 2 samiczki przelezą przez pręty. Różyczce raz wepchnęłam łebek z powrotem na tyle szybko, że nie zauważyła, zajęła się smakołykiem, a tymczasówka z wybiegu wlazła do zamkniętej klatki, ale chyba nie załapała że w drugą stronę też się da :P.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Chomika
Posty: 92
Rejestracja: sob sty 23, 2010 6:52 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: Chomika »

.A więc klatka dotarła wczoraj. Zamówiłam tą 100x54x100 cm. Wychodzić i przeciskać się przez pręty dziewuchy próbowały, na szczęście się im to nie udaje. Włożyłam je teraz na próbę, żeby to sprawdzić i się pospały ;). Zaraz jadę do sklepu po pokost lniany do pomalowania pięterek i jakieś koszyczki :). Największym minusem klatki (przynajmniej dla mnie) jest to, że pięterka przyszły zagrzybione. Mam nadzieję, że tylko z wieżchu :-\, a poza tym są nie wypolerowane >:(, mają taką krzywą powierzchnię. Co do samej klatki to jest krzywo przy tych łączeniach, które trzeba było samemu złączyć (pokrętnie mam nadzieję, że wiecie, o co mi chodzi). Co do chwiania, to takowego nie zauważyłam, ale to pewnie dlatego, że mam krzywy parkiet i jakoś się wpasowała w te jego krzywizny :D.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”