PYKO_ALLEGRO - klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: Afera »

A moja się elegancko trzyma... nic nie odpada, nic się nie oblepia... może do czasu, jak na razie jest ok. Na początku podczas mycia masakrycznie śmierdziała, ale teraz nie czuć tego zapachu jak klatka jest "w kąpieli". Druciki są bardzo miękkie i się wyginają, ale mnie to nie przeszkadza, dla szczurów też żadna różnica, bo moje szczury należą do tych nie niszczących w klatce. Dla porównania klatka z INTER-ZOO szybciej mi się rozleciała niż od PYKO. Poodpadały te główne druty tak, że całe ścianki odpadają, masakra... Jak się PYKO rozleci to będę starać się ją ratować albo kupię nową.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Libellee
Posty: 212
Rejestracja: sob mar 12, 2011 2:44 pm
Lokalizacja: Gdańsk-Wrzeszcz

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: Libellee »

Ja mam klatkę od Pyko 100x54 wys.100. Czytając to, co dzieje się z Waszymi klatkami, mam wrażenie, że ta moja, znacznie większa jest jakoś porządniej wykonana. Jest duża, na 9 szczurów, za dość niską cenę (195zł+przesyłka).

Pręty może i lekko się wygięły przy łączeniach ścianek, ale nie wyglądają, jakby miały odpaść, są jak dla mnie dobrze, mocno zlutowne(?). Kuweta jest wysoka, z grubego tworzywa. Na ocynk nie patrzę, bo i tak za jakiś czas zaniosę ją na malowanie proszkowe. Trzymam w niej mało niszczycielskie samiczki, nie wiem jak klatka się sprawdza np. przy 9 rozrabiających samcach, ale ja jestem z klatki zadowolona.
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: mini »

Ja z mojej też jest zadowolona. Co prawda Pskudy próbowały śrutować kuwetę ale skończyło się na kilku dziabnięciach i tyle. Klatka jest też bardzo stabilna, nie lata cała kiedy się po niej wspinają czy biegają.
Zobaczymy jak będzie z czasem..
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: zyberka »

Libellee pisze:Ja mam klatkę od Pyko 100x54 wys.100. [...] Jest duża, na 9 szczurów, za dość niską cenę (195zł+przesyłka).
No a 7mio szczurówka jest teraz tylko 10zł tańsza, bo skubany podniósł cenę w zeszłym tygodniu :P Więc raczej się nie opłaca kupować mniejszej jeśli komuś zależy na tym żeby ogony miały dużo przestrzeni w klatce
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: KITEgirl »

jeśli chodzi o brudzące się/ zaśniedziałe pręciki to ja wczoraj szmatką z płynem prawie do końca je wyczyściłam
Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: altaj89 »

to mi się chyba trafił jakiś wyjątkowy nieudany egzemplarz :P mam klatke od grudnia i już sie sypie... dzisiaj odpadły kolejne 2 pręty :( w to już w sumie chyba z 10, cała klatka połatana drutem :/ dziś też zrobiłam generalne sprzątanie w klatce - wymyłam ją na dworze dokładnie płynem, i mimo to pręty są zaśniedziałe i brzydkie
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
Chomika
Posty: 92
Rejestracja: sob sty 23, 2010 6:52 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: Chomika »

Libellee pisze:Ja mam klatkę od Pyko 100x54 wys.100. Czytając to, co dzieje się z Waszymi klatkami, mam wrażenie, że ta moja, znacznie większa jest jakoś porządniej wykonana. Jest duża, na 9 szczurów, za dość niską cenę (195zł+przesyłka).
Czy to ta? http://allegro.pl/wielka-klatka-hit-100 ... 45452.html Chciałabym ją kupić, ale nie jest podane jakie są odstępy między prętami. Czy szczury się przeciśną, czy trzeba ją osiatkować?
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: Venefico »

Mi dzisiaj przyszła od nich klatka, w ogromnej paczce, bardzo ładnie zapakowana i oznaczona dodatkowo naklejką "uwaga szkło". Wczoraj wysłali i dzisiaj już jest ;) Z klatką też wszystko ok, tylko jest trochę chwiejna, więc musiałam podłożyć pod róg kuwety tekturkę.
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: smeg »

Chomika, 1,7 cm :) Nie trzeba jej osiatkowywać.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
TomTom
Posty: 49
Rejestracja: ndz lip 10, 2011 9:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: TomTom »

Venefico pisze:Mi dzisiaj przyszła od nich klatka, w ogromnej paczce, bardzo ładnie zapakowana i oznaczona dodatkowo naklejką "uwaga szkło". Wczoraj wysłali i dzisiaj już jest ;) Z klatką też wszystko ok, tylko jest trochę chwiejna, więc musiałam podłożyć pod róg kuwety tekturkę.
Prawda, że paka robiła wrażenie i klatka sama w sobie też? Masakra. Wiedziałem jakie ma wymiary, ale dopiero na żywo oniemiałem :)
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: Venefico »

Paczka trzeba przyznać, że przeogromna, jakby mi ktoś dwa rowery wysłał :P Klatka też większa niż się spodziewałam, ale to raczej dobrze, bo przynajmniej ogony nie będą miały tak zawalonej klatki jak myślałam :)
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
TomTom
Posty: 49
Rejestracja: ndz lip 10, 2011 9:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: TomTom »

Venefico, daj proszę znać czy dałaś radę zamontować drewniane półeczki. U mnie bez dłuta, które powiększy nieco rowki, chyba się nie obędzie :/
Chomika
Posty: 92
Rejestracja: sob sty 23, 2010 6:52 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: Chomika »

smeg pisze:Chomika, 1,7 cm :) Nie trzeba jej osiatkowywać.
A przy młodziakach na pewno też nie trzeba? (takich po 4 tyg)
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: zyberka »

TomTom pisze:Venefico, daj proszę znać czy dałaś radę zamontować drewniane półeczki. U mnie bez dłuta, które powiększy nieco rowki, chyba się nie obędzie :/
Ja musiałam otwory powiększać bo były dużo za małe, za nic nie szło wepchnąć i całe szczęście bo mogła bym tej deski już nie wyciągnąć :P
Do tego zaczepy też trzeba samemu podoginać, początkowo były tak luźne, że nie spełniały swojej funkcji.
Początkowo kuweta też mi się chwiała i musiałam podkładać karteczkę. Teraz jest stabilna bez podkładki, nie wiem jakim cudem :D ale liczy się fakt
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: PYKO_ALLEGRO - klatki

Post autor: Afera »

Venefico - a jaka klatkę od nich brałaś?

Co do drewnianych półek... ciekawa jestem jak szybko będziecie je wywalać. :P Drewniane pięterka nie sprawdzają się w przypadku szczurów, które non stop na nie leją...
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”