[Klatka] Royal Suite 95 double

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
masafion
Posty: 23
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 8:27 pm

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: masafion »

Becia23 pisze:Mieszkam w Wielkiej Brytanii, mogę tutaj normalnie zamówić tę klatkę z angielskiej strony internetowej ;). Ale nawet w funtach cena jest powalająca...
Ja podałem link do strony bodajże francuskiej - nie angielskiej. W każdym państwie oddziały Zooplusa mają różne ceny - w tej co ja podałem jest najlepsza cena - póki co - a w angielskiej - najwyższa (pomijając polską):
Zooplus.fr : 299 EUR = 259.35 GBP= 1238.70 PLN
Zooplus.co.uk: 345 EUR = 299 GBP= 1428.05 PLN

Hehe :P trochę to zamieszane - ale ogólnie chodzi o to, że warto popatrzeć na ceny różnych filii europejskich wydając taką sumę pieniędzy :)
Awatar użytkownika
Becia23
Posty: 103
Rejestracja: pn sty 11, 2010 9:08 pm
Lokalizacja: Hassocks (UK)

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: Becia23 »

masafion pisze:
Becia23 pisze:Mieszkam w Wielkiej Brytanii, mogę tutaj normalnie zamówić tę klatkę z angielskiej strony internetowej ;). Ale nawet w funtach cena jest powalająca...
Ja podałem link do strony bodajże francuskiej - nie angielskiej. W każdym państwie oddziały Zooplusa mają różne ceny - w tej co ja podałem jest najlepsza cena - póki co - a w angielskiej - najwyższa (pomijając polską):
Zooplus.fr : 299 EUR = 259.35 GBP= 1238.70 PLN
Zooplus.co.uk: 345 EUR = 299 GBP= 1428.05 PLN

Hehe :P trochę to zamieszane - ale ogólnie chodzi o to, że warto popatrzeć na ceny różnych filii europejskich wydając taką sumę pieniędzy :)
Mi najbardziej byłoby zamawiać klatkę z angielskiej strony, bo przesyłka przez morze też kosztuje. Tutaj na przykład: http://www.petsathome.com/shop/royal-su ... avic-15974 klatka kosztuje tyle samo, co na francuskiej stronie, a nie będę musiała bulić za przesyłkę ;). Mam obczajone gdzie mogłabym tę klatkę zamówić, ale nie mam pieniędzy, więc nawet o niej nie myślę na poważnie :P
"Już zawsze będziesz odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"
Antoine de Saint-Exupéry

Przyszła zaszczurzona
Za Tęczowym Mostem - Samanta [*] (14.01.05 - 04.07.07) na zawsze w moim sercu[/i][/size]
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: jordan »

moge odkopać trupa ? :) susu jak ci sie ta klatka sprawuje :) napisz cokolwiek o niej :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: Kluska123 »

To i ja się spytam, czy ktoś z Was ma bądź miał tą klatkę (do susu jeszcze napiszę ;D) i czy jest możliwość oddzielenia tych pięter, tak żeby jedno stado mieszkało na dole, drugie u góry? Przydałaby mi się taka na moje niesforne ogony plus trochę miejsca w mieszkaniu bym zaoszczędziła i się pozbyła aktualnych za dużych klatek... ::)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: klimejszyn »

Kluska, napisz do smeg, ona ma tę klatkę :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: Flaumel »

Właśnie miałam pisać, że smeg ją ma: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=22637&start=450 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: Kluska123 »

Dzięki dziewczyny :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: Blanny »

Kluska, susu już pisała na którejś poprzedniej stronie, że DA SIĘ oddzielić te piętra i trzymać osobno dwa stada. Merch o to pytała...
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: smeg »

Piętra da się oddzielić, ale za pomocą drabinki pomiędzy nimi. Na suficie dolnego piętra jest taki haczyk, na którym można zawiesić drabinkę tak, żeby zamykała otwór do przechodzenia między piętrami. Nie jestem pewna, czy to wystarczy do trzymania dwóch stad, bo będą się widzieć przez te pręty drabinki. Można ewentualnie zabezpieczyć to jakąś dodatkową pleksą, dokupić drugą pełną kuwetę albo po prostu zamienić kuwety miejscami i na dole mieć trochę "dziurawą" ;) Szczury nie wyjdą, bo pod kuwetami i tak jest krata.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Hooda
Posty: 183
Rejestracja: śr maja 09, 2012 4:40 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: Hooda »

Trochę może odkopię temat... ale istnieje może ta klatka w wersji "jednopokojowej"? :P
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: emi2410 »

Istnieje, ale innej firmy, tutaj masz taką, ale wersję z dużym odstępem między prętami, teraz niestety nie widzę tej z małym odstępem. http://sklep.canifel.pl/ferret-nation-181.html
Royala ewentualnie można skręcić tak żeby użytkować tylko jedną część, sama tak zrobiłam jak go jeszcze miałam. :D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: smeg »

Ta z małym odstępem nazywa się Critter Nation, można poszukać, chociaż w polskich sklepach jej raczej nie będzie. Savic chyba nie robi Royala w wersji pojedynczej.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Hooda
Posty: 183
Rejestracja: śr maja 09, 2012 4:40 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: Hooda »

Critter Nation właśnie zainspirowało mnie do szukania podobnych. O podwójnych nawet nie myślę, co prawda zachorowałam na tą klatkę, ale cena sprowadziła mnie na ziemię :P
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: smeg »

Jakiś czas temu na tablicy.pl dwa razy był Royal za ok. 300-350 zł, więc trzeba polować ;) Można też czyhać na promocje w zooplusie, ja dzięki temu kupiłam swojego za 900 zamiast 1300 zł.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: [Klatka] Royal Suite 95 double

Post autor: sciurus vulgaris »

Ja wyłapałam tego Royala z tablicy, w sumie zapłaciłam chyba 250 czy 270? ;) W bardo dobrym stanie, jedynie dolna kuweta miała niewielką dziurkę.
Ale to był chyba jedyny Royal jakiego widziałam na polskich portalach tego typu..

Klatką jestem zachwycona, nawet groźby o trudnościach w umeblowaniu jej przestały być takie straszne jak tylko się pojawiła. ;) Jednak myśl, że kiedyś możemy dostać wszołów mnie przeraża - wyparzanie tego w bloku będzie syzyfową praca, zwłaszcza, że kółka już dawno leżą na jakimś dnie szafy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”