[Klatka] Ferplast Furet XL

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: [Klatka] Ferplast Furet XL

Post autor: Nakasha »

Widziałam XL i absolutnie nie dałabym tam więcej niż 8 samców. ::) ::) Przy bardzo bogatym urządzeniu, może z 9 samiczek.

Klatka jest bardzo fajna, o ile ktoś ma odpowiednie miejsce w pokoju aby ją ustawić, bo jest prawie kwadratowa. :P Do mycia trzeba ją rozkładać, więc to jest minus, no chyba że ktoś ma możliwość mycia na podwórku (np. ma dom) lub ma duży brodzik w łazience. ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: [Klatka] Ferplast Furet XL

Post autor: matrix360 »

Dzisiaj przyszła do mnie klatka ;D

Świetna jest, zakochałam się w niej :) A szczury też zadowolone :)
Awatar użytkownika
dudzia
Posty: 25
Rejestracja: czw maja 27, 2010 6:18 pm

Re: [Klatka] Ferplast Furet XL

Post autor: dudzia »

odgrzebuję trochę temat, ale dzisiaj sprawdzałam na kalkulatorze z ciekawości (i przypomnial mi sie ten temat) i jest na 12 samiczek lub 9 samców.
nie sprawdzalam wpisując wymiary, lecz po prawej stronie w "cage presets" wybrałam Ferplast Furet Extra Large. samce zaznaczyłam wyżej jako 2 cubic feet, a samice 1,5 cubic feet. dlatego też była podana informacja ze xl'ka jest dla 12 szczurów, tyle że samiczek, bo samców wchodzi 9 :) może się komuś przyda w przyszłości ta informacja :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”