Dobra klatka?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Wensha
Posty: 162
Rejestracja: śr lip 07, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta ;D
Kontakt:

Re: Dobra klatka?

Post autor: Wensha »

Z drewnianymi półkami nie ma problemu. Moja szczurcia ma drewniany domek i jak śmierdzi to go myje i daje na balkon a za 30 minut jest suchy ;)
Obrazek
Mam jeszcze trzeciego szczura, ale złośliwość, rzeczy martwych nie pozwoliła mi zrobić zdjęcia (aparat). Jest taka sama jak Cherry i ma na imię Malibu.
Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobra klatka?

Post autor: isia28 »

ale po co placic podwojnie? ja mam z takimi , tylko wyciagnelam drabinki bo i tak z nich nie korzystaly ( wchodza jak małpki po pretach)
http://www.allegro.pl/item1114263153_kl ... ratis.html
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Wensha
Posty: 162
Rejestracja: śr lip 07, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta ;D
Kontakt:

Re: Dobra klatka?

Post autor: Wensha »

No własnie, to wyciągnę :)
Obrazek
Mam jeszcze trzeciego szczura, ale złośliwość, rzeczy martwych nie pozwoliła mi zrobić zdjęcia (aparat). Jest taka sama jak Cherry i ma na imię Malibu.
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobra klatka?

Post autor: Ogoniasta »

isia28 pisze:ale po co placic podwojnie? ja mam z takimi , tylko wyciagnelam drabinki bo i tak z nich nie korzystaly ( wchodza jak małpki po pretach)
http://www.allegro.pl/item1114263153_kl ... ratis.html
isia ta klatka jest dwa razy mniejsza ;) Dlatego cena jest inna.. ;) półki w tej klatce nie wpływają na jej cenę.
Plastikowe koszyczki to bardzo mały koszt. ;) A metalowe - prętowe półki nie są zbyt wygodne dla szczurków.
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Wensha
Posty: 162
Rejestracja: śr lip 07, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta ;D
Kontakt:

Re: Dobra klatka?

Post autor: Wensha »

Ogoniasta ma rację :*
Obrazek
Mam jeszcze trzeciego szczura, ale złośliwość, rzeczy martwych nie pozwoliła mi zrobić zdjęcia (aparat). Jest taka sama jak Cherry i ma na imię Malibu.
Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobra klatka?

Post autor: isia28 »

nie chodzilo mi o konkretnie taka klatke tylko chcialam pokazac polki. ja mam duza klatke ale wlasnie z takimi plastikowymi polkami , nie mam problemu z czyszczeniem i nie smierdzi jak drewniane. uwazam ze bez sensu kupowac z drewnianymi po czym czukac innych polek i dodatkowo placic.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobra klatka?

Post autor: Ogoniasta »

isia28 pisze:nie chodzilo mi o konkretnie taka klatke tylko chcialam pokazac polki. ja mam duza klatke ale wlasnie z takimi plastikowymi polkami , nie mam problemu z czyszczeniem i nie smierdzi jak drewniane. uwazam ze bez sensu kupowac z drewnianymi po czym czukac innych polek i dodatkowo placic.
isia jaką masz klatkę?? :) jakie wymiary? ;) Nie łatwo znaleźć dużą klatkę z plastikowymi półkami (nie licząc dużych ferplastowych z tarasami ;) )
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Gecko
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 13, 2009 8:06 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Dobra klatka?

Post autor: Gecko »

Dziwie się, że nikt nie zwrócił uwagi...

Z obecnie posiadanej przez Ciebie klatki wywal trociny i zastąp je czymś innym, chyba, że to jakieś dobre i drogie, np. Chipsi Super, to mogą zostać. A druga sprawa, ważniejsza, wywal z niej kołowrotek. Szczury nie powinny z niego korzystać, a już na pewno nie z takiego małego.
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: Dobra klatka?

Post autor: Vella »

Wensha pisze:Klatka którą prawdopodobnie zakupie we wrześniu (zależy to od waszej opinii): http://superpreis.pl/product_info.php/c ... cts_id/698
Tak, to bardzo dobra klatka, sama mam taką od lat (chociaż zapłaciłam o 1/3 mniej, kupując używaną na allegro) i polecam.
Drewniane półeczki szybko zamieniłam na takie z tworzywa sztucznego (w moim przypadku to pocięty parapet ;) ), a z małego kołowrotka szczurka w końcu wyrosła i zastąpiłam go dużo większym, bo nie pozbawię jej przecież ulubionej zabawki :)
Miejsca w niej dość na rury, kołowrotek, hamaczki, 4 półki, gniazdko z durszlaka... i jeszcze szczury się mieszczą, chociaż po pięciu latach zjadły kuwetę, i klatka "poszła w dół". ;)
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Dobra klatka?

Post autor: Nakasha »

Taka klatka jest fajna na 2 samiczki, ale moim zdaniem zdecydowanie nie powinno w niej mieszkać więcej niż 3 ogonki...

Można do niej kupić tarasy ferplasta, można też zrobić półeczki samodzielnie, np. z metalowej siatki pokrytej osłonką, usztywnionej cienkimi metalowymi prętami - można kupić odpowiednie materiały np. w LeroyMerlin.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Wensha
Posty: 162
Rejestracja: śr lip 07, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta ;D
Kontakt:

Re: Dobra klatka?

Post autor: Wensha »

Do Gecko: Kołowrotek dałam tylko do zdjęcia! Ale dobrze, że zwórciłaś uwagę bo to ważne :)
Obrazek
Mam jeszcze trzeciego szczura, ale złośliwość, rzeczy martwych nie pozwoliła mi zrobić zdjęcia (aparat). Jest taka sama jak Cherry i ma na imię Malibu.
Awatar użytkownika
isia28
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 31, 2009 5:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobra klatka?

Post autor: isia28 »

Ogoniasta....cos ok 70x50x60 kupilam ja w kakadu chyba 3 lata temu za ok 150 zl. ma dwie półki .
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Dobra klatka?

Post autor: Tili »

Nie robcie takiej tragedii z drewnianych polek, ja np okleilam swoje matą do szuflad i jest super. Szczury tego nie ruszaja, a czyszczenie trwa pare minut.
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Dobra klatka?

Post autor: WildHeart »

a ja mam pulki z paneli :) latwo sie czyszcza i nie sa plastikowe wiec moje paskudki ich nie jeszca :D
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Dobra klatka?

Post autor: Flaumel »

Przepraszam za offtop, ale już nie wytrzymałam:
pÓłki pÓłki pÓłki pÓłki pÓłki, język polski nie boooliii :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”