mała klatka

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
aneczka
Posty: 16
Rejestracja: wt wrz 14, 2010 10:55 am

Re: pilne pytanie

Post autor: aneczka »

no jest chłopaka tzn on ją kupił, ale praktycznie przez całe wakacje była u mnie i głownie to ja się nią zajmowałam. zawsze chciałam mieć szczurka i kiedy umarł chomik marudziłam mu żebyśmy kupili szczurka. ale on nie chciał się zgodzić. póżniej ja się przeprowadziłam do akademika a on nagle kupił elę, bez mojej wiedzy...no i dopiero potem zaczęłam czytać i się dowiedziałam że szczurki to nie to samo co chomiki, że potrzebują więcej uwagi i w ogóle...gdybym wiedziała że chłopak chce kupić szczurka to bym poczytała wcześniej no i bym się na to nie zgodziła wiedząc że pójdę na studia a chłopak będzie siedział całymi dniami w pracy....no ale stało się i jest jak jest i postanowiłam że jednak będę musiała elę oddać i jest bardzo mi przykro z tego powodu:(
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: pilne pytanie

Post autor: Izabela »

aneczka, także mi przykro, ale tą decyzją pokazujesz, że wiesz, co to odpowiedzialność, za co masz wielkiego plusa u szczurolubów. Wierzę, że kiedyś jeszcze będziesz mogła tu napisać, że masz odpowiednie warunki, by móc zaopiekować się jakimiś szczurami w potrzebie. Życzę Ci tego z całego serca :)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: pilne pytanie

Post autor: Blanny »

Dokładam się do słów Izabeli. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
ArcziLBK
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 5:39 pm

Re: pilne pytanie

Post autor: ArcziLBK »

Ja ma 2 szczurki w klatce 43na47 cm i jest ok bo jeden jest maly a drugi nie za duzy ale mysle ze bede powiekszal ta klatke.Wiec jesli szczurki nie sa za duze na jakis czas wystarczy tak mi sie zdaje >:D
MOI MALI CHLOPCY BAMBO I WYLUBEK :D:D:D
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: pilne pytanie

Post autor: Blanny »

A mi się zdaje, że w ogóle nie wiesz o czym mówisz, więc się nie wymądrzaj. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: pilne pytanie

Post autor: sasza&masza »

Dziewczyno taka klatka to dla chomika, z kolowrotkami. Zła klatka, jeden szczur, bez wybiegu.. Biedny ogon :-\
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: pilne pytanie

Post autor: alken »

ArcziLBK pisze:Ja ma 2 szczurki w klatce 43na47 cm i jest ok bo jeden jest maly a drugi nie za duzy ale mysle ze bede powiekszal ta klatke.Wiec jesli szczurki nie sa za duze na jakis czas wystarczy tak mi sie zdaje >:D
no jasne, masz rację, przecież szczury się nie ruszają.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”