Dobra klatka?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Dobra klatka?

Post autor: kinia87 »

no to jednak moje mialy kiedys podobne wymiary...w granicach 17 cm bez ogona. Czyli szoku nie dostane;)
dzieki kochani za odpowiedz:)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Dobra klatka?

Post autor: zuzka-buzka »

Blanny pisze:Poza tym, nie zawsze samice są mniejsze od samców - to nie jest reguła.
Ogoniasta pisze:Pytanie było o samiczki...zazwyczaj są sporo mniejsze od samców ::)
Ludzie... ::) To zastanówcie się, co gadacie! Może umówcie się na jakąś jedną wersję i taką przekazujcie dalej. ::)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dobra klatka?

Post autor: Ogoniasta »

zuzka-buzka pisze:
Blanny pisze:Poza tym, nie zawsze samice są mniejsze od samców - to nie jest reguła.
Ogoniasta pisze:Pytanie było o samiczki...zazwyczaj są sporo mniejsze od samców ::)
Ludzie... ::) To zastanówcie się, co gadacie! Może umówcie się na jakąś jedną wersję i taką przekazujcie dalej. ::)
a czy "zazwyczaj" znaczy to samo co "zawsze" ?? ::)

Zuzka: zazwyczaj samce są większe...ale nie zawsze bo to nie jest reguła. ::) Teraz zrozumiałaś?? ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: Dobra klatka?

Post autor: Blanny »

Dokładnie o to mi chodziło. ::) Owszem, zazwyczaj są mniejsze od samców, ale zdarzają się mniejsze samce oraz większe samice. ::)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”