metalowa kuweta

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: metalowa kuweta

Post autor: Hanka&Medyk »

Zawsze można kupić trochę stali nierdzewnej i kątowników do obłożenia boków i górnych brzegów kuwety. Powinno wyjść taniej niż kupno całej kuwety wykonanej z metalu.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: metalowa kuweta

Post autor: zuzka-buzka »

ale u pewnego Pana na allegro, myślę, że bardzo tanio można zdobyć taką kuwetę ;) I to dowolnej wysokości ;)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
ja_goodka
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 08, 2010 10:49 pm

Re: metalowa kuweta

Post autor: ja_goodka »

zuzka, masz na myśli konkretną osobę na allegro?;) (tak zabrzmiało). jeśli tak to proszę o namiary, ja na allegro zaglądałam, ale chyba słabo szukałam, bo nie znalazłam;) a patyków i różnych innych rzeczy do gryzienia mają dużo w klatce, moje ogonki są bardzo przekorne - wolą gryźć klatkę, bo wiedzą, że tego im nie wolno;)
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: metalowa kuweta

Post autor: zuzka-buzka »

Tak, mam na myśli konkretną osobę.
Zadzwoń i zapytaj o konkretną kuwetę: 606 119 245
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
ja_goodka
Posty: 4
Rejestracja: pn lis 08, 2010 10:49 pm

Re: metalowa kuweta

Post autor: ja_goodka »

pytałam dziś w innym zoologicznym o te metalowe kuwety. chłopak polecił mi zamiast metalowej kuwetę szklaną. czy ktoś coś o tym słyszał - jestem ciekawa czy nie sprawdziłaby się lepiej od metalowej?
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: metalowa kuweta

Post autor: S. »

Szklana nie zardzewieje, a metalowa sie nie rozbije.
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: metalowa kuweta

Post autor: Sky »

W tym momencie w swojej klatce mam metalową kuwetę z alucynku. Dopiero pierwszy miesiąc, więc zmian żadnych nie widzę. Ale od innej osoby, która taką sama używa już ponad 2 lata wiem, że daje radę, nie czernieje, czasami podobno robi się kamień.
Również mogę dać namiary na pewna osobę, klatki na zamówienie robi, więc myślę, że taka kuweta nie byłaby problemem.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: metalowa kuweta

Post autor: zuzka-buzka »

Sky, ja dałam jej numer od tej osoby ;)

Szklana myślę, że jest ciężka i niewygodna...
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: metalowa kuweta

Post autor: yss »

ja_goodka: jeśli niewielki format, mogłaby być ok i o tyle fajna, że przez szkło widać szczuraski :) ale już większa powierzchnia to rzecz ciężka i łatwo się tłucze. a przynajmniej czasem trzeba toto wymyć w wannie :)
no i cena może wyjść wyższa, ale to tylko zgaduję, bo nie wiem jak się ma blacha ocynk cenowo do szkła.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: metalowa kuweta

Post autor: Hanka&Medyk »

Jest jeszcze jedna alternatywa, choć zdecydowanie droższa - plexi. Przezroczysta, ale się nie tłucze i jest na tyle twarda, że szczurom rzadko przychodzi ochota na gryzienie.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”