Jak polaczyc dwie klatki ?xd

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szczurkowa13
Posty: 17
Rejestracja: sob lis 06, 2010 3:22 pm

Jak polaczyc dwie klatki ?xd

Post autor: Szczurkowa13 »

Witam ponownie ;c
Mam 2 klatki <w srodku teraz cos jest w nich a nie wiem gdzie mam kabel od aparatu wiec daje stare zdjecia:P>
Wiec...powie mi ktos jak mam je polaczyc zeby miec takze jak wyciagac moje szczuraski ?;p
Linki pod spodem :P
http://img594.imageshack.us/i/dsc00458b.jpg/
http://img14.imageshack.us/i/dsc00461cq.jpg/
http://img294.imageshack.us/i/img00782v.jpg/
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Jak polaczyc ?xd

Post autor: lovekrove »

Zrób dziurę w kuwecie mniejszej, wyjmij górne drzwiczki tej większej, postaw jedna na drugą i połącz jakimiś drucikami ;)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Szczurkowa13
Posty: 17
Rejestracja: sob lis 06, 2010 3:22 pm

Re: Jak polaczyc ?xd

Post autor: Szczurkowa13 »

Probowalam ;]
Ale sie nie da....:x
jedna jest szersza od 2giej i w bialej jest metalowa kuweta
Awatar użytkownika
CzarrnaWdowa
Posty: 277
Rejestracja: wt paź 27, 2009 5:57 pm
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jak polaczyc ?xd

Post autor: CzarrnaWdowa »

To może odepnij kuwete od białej, postaw ją na czarną. usuń te czerwone drzwiczki z czarnej i przykręć drucikami białą do czarnej..
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

— George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jak polaczyc dwie klatki ?xd

Post autor: Paul_Julian »

A ja mam taki plan, tylko bedzie potrzebny do tego tata albo brat. Tylko, ze to bezporwrotnie niszczy jedną klatkę .
Bierzesz szerszą (wieksza klatkę ) na dół. Rozcinasz prety dachu i odginasz, tak , zeby jakby dachu nie było. Wstawiasz na góre mniejszą klatkę, bez kuwety. Doginasz prety z dolnej do ścian tej górnej , oplatasz wszystko porzadnie drutami.
1 ) Obrazek

2) Obrazek

Nie wiem, czy coś widac z tych marnych obrazków i czy to coś da.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Jak polaczyc dwie klatki ?xd

Post autor: Izabela »

Jakie te klatki mają wymiary? I gdzie mają stać?

Jeśli masz miejsce, by postawić je jedna obok drugiej, to można połączyć je bokami. Jeśli dobrze widzę, ta jasna ma okrągławą dziurę z boku? Jeśli tak, to wystarczy zrobić taką samą w drugiej i obie połączyć jakąś tubą/rurą/łącznikiem.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Szczurkowa13
Posty: 17
Rejestracja: sob lis 06, 2010 3:22 pm

Re: Jak polaczyc dwie klatki ?xd

Post autor: Szczurkowa13 »

Tak, ma dziure, ale ona jest tak jakby "zamknieta" drucikami ktorymi nie widac na zdjeciu.
Probowalam postawic 1 na 2-giej ale cos nie wyszlo...
Biala klatka ma wymiary : ok. 30 szer. 40 dlug. i 40 wys.
Niebieska : 50x28x43
:)
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Jak polaczyc dwie klatki ?xd

Post autor: lovekrove »

Hmm... a bokiem? Można zanabyć tunel w sklepie internetowym, albo samemu jakoś skombinować, wyciąć odpowiednio kraty po bokach klatek , włożyć rurę, uszczelnić...?
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jak polaczyc dwie klatki ?xd

Post autor: Paul_Julian »

Rura moze być plastikowa, taka od rynny, tylko trzeba nawiercić otwory wentylacyjne :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Jak polaczyc dwie klatki ?xd

Post autor: lovekrove »

Jak będzie krótka, to otwory moim zdaniem są zbędne, ponieważ będzie służyła jedynie do przechodzenia z jednej klatki, do drugiej. A jak się zrobi otwory, to jak szczurom coś do głowy strzeli, to będzie im łatwiej przegryźć takową rurę i wyjść.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
bemyself
Posty: 208
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak polaczyc dwie klatki ?xd

Post autor: bemyself »

ja polaczylam mocnymi drutami wyginanymi kombinerkami, bardzo stabilne rozwiazanie, choc demontaz ekhm niewykonalny bez przecięcia drutow... tymczasowo poki woliera nie wjedzie mieszkają tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


a z przodu wyglada to tak
Obrazek

jedna stoi na drugiej bez kuwety, są tylko polozone na pretach na gorze tej dolnej jest wykladzinka polozona, wiec kuweta nie jest taka niezbedna
ADHD z ogonem i jajcami :)
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Jak polaczyc dwie klatki ?xd

Post autor: lovekrove »

Niezbyt to ogarniam, ale ogólnie fajnie wygląda :D
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”