Jaka klatka?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

Chodzi mi o to że szczurki nie mogą mieć domki z surowego drewna bo zaraz śmierdzi jak ... a z naturalnego mogą?
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaka klatka?

Post autor: Ogoniasta »

Artyom pisze:Chodzi mi o to że szczurki nie mogą mieć domki z surowego drewna bo zaraz śmierdzi jak ... a z naturalnego mogą?
Nie ma znaczenia. Każdy drewniany element w klatce ( wcześniej czy później ) będzie śmierdział...większość szczurów obsiukuje wszystko z góry na dół :P
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

O kurczę! To takie buty, :( dobra co najmniej teraz wiem.I pytanie z innej beczki: co złego jest w zwierzakach z zoologa?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: Paul_Julian »

W zwierzaczkach nic. Ale w warunkach jakie mają zanim trafią do sklepu, i w warunkach w sklepie jest :
http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t=24678
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

A tak jest we wszystkich zoologach?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: Paul_Julian »

We wszystkich zapewne nie. Ale nie masz mozliwosci przesledzenia tego co się dzieje ze zwierzakiem wczesniej. Nie wiesz, w jakim wieku była matka szczurka jak się urodził, czy ojcem nie był brat lub syn.
Zdecydowana większość zwierzat z zoologika później jest opisywana na naszym forum przez nowicjuszy :
"hej, mam szczurka z zoologa i on ma strupki na uszach/ciele/drapie się /dziwnie chrumka. Co się dzieje ?" ( świerzb/pasozyty/chore płuca)
Albo:
"kupiłem samiczkę, ale ona ma taką dziwną pupę...." ( samiec)
albo:
" moja samiczka jest jakas dziwnie gruba ....." ( ciąża)
" kupiłem samiczkę tydzien temu i dzis urodziła 5 klusek, ratunku!"

Ale o tym, to już poczytaj w tamtym temacie , nie tu. Wystarczy , że poczytasz kilka stron, naprawdę. A przykłady, jakie podałem, są autentyczne.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

Ale uznajmy że to są zoologi z prowincji/małych miast,ale takich rzeczy nie robi tak duża sieć jak powiedzmy "Kakadu"!!!
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: szczurzyca. »

właśnie robi. :P
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: Paul_Julian »

Artyom pisze:Ale uznajmy że to są zoologi z prowincji/małych miast,ale takich rzeczy nie robi tak duża sieć jak powiedzmy "Kakadu"!!!
Kakadu w tym przoduje. bardzo Cię proszę o wypowiadanie się i poczytanie tamtego topiku. Skoro uważasz, ze Kakadu jest ok, to znaczy, że nie czytałaś ( nie czytałeś) tamtego tematu.
Proszę sie nie wykręcać gimnazjum i testami i zamiast produkować kolejny post , poświęcić kilka minut na poczytanie tematu. Zajmie to dużo mniej czasu, niż Twoje pisanie postu + nasza odpowiedź+ Twoja kolejna odpowiedź itd , na pytania , które sa zawarte w tamtym temacie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

Ja się w żadne gimnazjum nie wkręcam! Wcale nie powiedziałem że chodze do gimnazjum równie dobrze mógłbym chodzić do szkoły pod.,liceum,mógłbym zdawać prawo jazdy,być na studiach i kurczę daj mi ten post w którym "wkręcałem" się w gimnazjum.
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: szczurzyca. »

Paulowi chodziło o to, że ogólnie się wykręcasz nauką. jeżeli nie masz czasu używać szukajki to nie masz czasu na szczury, bo une go dużo potrzebują.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

O boże! Ja właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem! Rozleniwiłeś się (sry ale forum na tym polega) a ciebie już posądzają o zimnokrwistego szczuropijce który przez 1 rok zamknie go w ciemnym pokoju dając jedzenie raz na tydzień a później go wybebeszy i go zje na wolnym ogniu , mniam!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: Paul_Julian »

Nie. Nie o to mi chodziło, ze nie masz czasu na szczury.
Na początku tematu było o testach, ktoś potem wspomniał o gimnazjum i mnie to zmyliło.
Artyom pisze: Sry za moje lenistwo ale ja naprawdę nie mam teraz czasu.(TESTY,TESTY I JESZCZE RAZ TESTY!)
W skrócie - zamiast zadawać tutaj pytania - poczytaj link. Choćby kilka stron. Będzie o wiele szybciej.
Zaraz obok tego tematu ogólnego jest kolejny temat sklepowy i tam już są konkretne przykłady z Kakadu. Bo moze faktycznie moim błędem było podanie Ci zbyt krótkiego i ogólnego tematu :
http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t=7184&

Wyobraż sobie, że każdy nowy użytkownik zadał by takie pytania jak Ty. No przeciez by nas tutaj szlag trafił i do każdego musielibyśmy pisać to samo, podawać te same linki i usuwać nowe dokladnie identyczne tematy, bo nikomu by sie nie chciało nawet użyć spisu treści.
Swoją drogą cały czas tak robimy, bo jest duzo leniwych osób.
Zanim zadasz pytanie, sprawdź czy odpowiedź nie została już udzielona.

Każdy z nas ma swoje zajęcia, pracę , szkołę itd.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

Pierwszy topic już przeczytałem ( 2 strony bo nie było nic o zoologach) a do 2 nawet nie zacząłem O0
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: Paul_Julian »

No to w tym drugim sobie poczytałaj chociaż kilka stron. Masz rację , że w tym pierwszym chyba o Kakadu nic nie było, przepraszam, ale byłem pewien, ze wkleiłem Ci również ten drugi link.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”