Jaka klatka?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

Przeczytałem,podsumowałem i napisałem.
Chodzi o to czy ktoś mógłby mi podać stronę www jakieś dobrej,sprawdzonej HODOWLI( nie jakieś tam pseudohodowli.Dobrze by było jakby była w Warszawie ewentualnie pod Warszawą ale tylko od strony prawobrzeżnej Warszawki.Nie wstawiam tego do : Kupię/Zaadaptuje bo może kupię za miesiąc może za dwa i nawet nie wiem czy jednego czy dwóch.
P.S
RODOWODY!!
P.S2
Prosze nie posądzać lenistwo ale szukałem na forum i nie znalazłem a, w internet za bardzo sie nie wgłębiałem bo ja nie znam hodowli a nie chce robić kolejnych postów typu:
-To dobre?
-Nie
Bo to jest męczące dla mnie i dla was userów.
PS.3
POSZUKUJE TYLKO DOBRYCH I SPRAWDZONYCH HODOWLI O0 O0 O0
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Jaka klatka?

Post autor: lovekrove »

Wpisanie w google hodowla warszawa jest aż tak trudne? http://www.sunrats.yoyo.pl/index.html Hodowli szczurów nie jest multum, wręcz przeciwnie, wieć to nie jest tak pstryk i masz tu hodowle pod domem. Możesz także adoptować szczurka. http://stowarzyszenieprzyjaciolszczurow.pl/, lub tutaj na forum w dziale adopcji, ale tam pewnie nie zajrzysz, bo nie masz czasu. ::)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

lovekrove pisze:ub tutaj na forum w dziale adopcji, ale tam pewnie nie zajrzysz, bo nie masz czasu.
O dziwo mam czas tylko że tak jak powiedziałem może kupie/zaadaptuje za miesiąc może za dwa nie wiem czy szczurka a może samiczkę amoże dwóch a może dwie :(
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: szczurzyca. »

szczury to zwierzęta stadne, muszą być co najmniej dwa. ;)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaka klatka?

Post autor: Ogoniasta »

1. kolor czerwony jest dla modów ;)
2. spis hodowli masz na stronie SHSRP
3. minium dwa tej samej płci :)
4. Oczekiwanie na szczurka z hodowli to czasem właśnie 2, 3 a nawet 4 miesiące od czasu złożenia CV, akceptacji i wpisania na listę
5. hodowla nie musi być z Warszawy...szczurki jeżdżą po całej Polsce. Zawsze znajdzie się jakiś transport ;)
6. Szczurki możesz też adpotować. Zawsze mnóstwo maluchów szuka domu.
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

Ogoniasta pisze:1. kolor czerwony jest dla modów ;)
2. spis hodowli masz na stronie SHSRP
3. minium dwa tej samej płci :)
4. Oczekiwanie na szczurka z hodowli to czasem właśnie 2, 3 a nawet 4 miesiące od czasu złożenia CV, akceptacji i wpisania na listę
5. hodowla nie musi być z Warszawy...szczurki jeżdżą po całej Polsce. Zawsze znajdzie się jakiś transport ;)
6. Szczurki możesz też adpotować. Zawsze mnóstwo maluchów szuka domu.
Odpowiem na każdy punkt zdaniem lub dwoma.
1.Nie wiedziałem ale chciałem żeby się wbijał w oczy.
2.Przydatna informacja.
3.Nie jest to dokładnie przedyskutowane z rodzicami.I może do kupie później przyjaciela lub przyjaciółkę.
4.Mamy teraz szczeniaczki(dokładnie jednego ale nie będę się rozpisywał) i właśnie w lutym chciałbym dostać :D jesteś pewna?
5.Transport , transportem ale w Warszawce zawsze wygodniej, bo rodzice będą się bali że coś tam bla bla.
6.Adopcja, to skomplikowana sprawa najczęściej są jakieś dzikie ( co najmniej tak czytałem) może były trzymane np. w szafie i dostawały tylko ochłapy z kolacji itp. itd. A po za tym to zawsze strach.Nie chce żadnych gratisów typu ciąża , choroba.
borówka
Posty: 341
Rejestracja: pt paź 29, 2010 6:22 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Jaka klatka?

Post autor: borówka »

Właśnie z adopcji dostałbyś zdrowe szczurki trzymane w dobrych warunkach.
Na pewno nie zaciążone, chore i dzikie.
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

Rozwinąłbyś ten temat?
borówka
Posty: 341
Rejestracja: pt paź 29, 2010 6:22 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Jaka klatka?

Post autor: borówka »

Osoby tu z forum, które oddają szczurki do adopcji znają się na nich, dobrze karmią i oswajają. (na pewno nie trzymają w szafie, jak to ująłeś)
I chyba każdy tutaj wie, że szczurki należy rozdzielić płciami, więc zaciążonego z pewnością byś nie dostał.
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaka klatka?

Post autor: Ogoniasta »

Artyom pisze: 3.Nie jest to dokładnie przedyskutowane z rodzicami.I może do kupie później przyjaciela lub przyjaciółkę.
4.Mamy teraz szczeniaczki(dokładnie jednego ale nie będę się rozpisywał) i właśnie w lutym chciałbym dostać :D jesteś pewna?
5.Transport , transportem ale w Warszawce zawsze wygodniej, bo rodzice będą się bali że coś tam bla bla.
6.Adopcja, to skomplikowana sprawa najczęściej są jakieś dzikie ( co najmniej tak czytałem) może były trzymane np. w szafie i dostawały tylko ochłapy z kolacji itp. itd. A po za tym to zawsze strach.Nie chce żadnych gratisów typu ciąża , choroba.
3. Szczur samotny jest nieszczęśliwy. Dwa albo wcale.
4. Jestem pewna. Mam szczura z hodowli. CV złożyłam w grudniu, malucha odebrałam w kwietniu.
5. Czego rodzice mają się bać?? Szczurki są przewożone pod opieką innych forumowiczów. Jestem z Wrocławia a mam szczurki z Łodzi, Poznania,Warszawy...
6. Adopcja nie jest skomplikowana. Nie bardziej niż kupno z hodowli ;) Na 7 moim ogonów, 6 miałam z adopcji. :) Wszystkie kochane i oswojone. :) Nie ma się czego obawiać. :) Z adopcji bardzo rzadko trafiają się gratisy. ::) Takie rzeczy to z zoologów.
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

Czyli adopcje to takie darmowe hodowle ta?
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: szczurzyca. »

nie. są to zazwyczaj szczurki ze sklepu, ich rodzice są ze sklepu. ale są oswojone i nie dajesz zarobić dożym sieciom, typu Kakadu, których los zwierząt nie obchodzi. ;) gdzieś były zdjęcia z hurtowni szczurów, ale już nie pamiętam gdzie...
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jaka klatka?

Post autor: Paul_Julian »

Zdjęcia były w temacie o pseudo, już link dostał.

Zwierzaczki do adopcji pochodzą od ludzi, którzy chcą oddać zwierzaczki z róznych powodów. Są to także zwierzaki z wpadki - czyli ktoś kupił zaciązoną samicę w sklepie, i urodzone maluchy idą do adopcji. Często są to tez ogony z akcji interwencyjnej. Czyli np. odebrane pseudohodowcy, albo sklepowi , który został zgłoszony do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Takich zwierząt nie wolno mnożyc, nie wolno poddawać zadnym testom.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Artyom
Posty: 39
Rejestracja: śr gru 08, 2010 6:19 pm

Re: Jaka klatka?

Post autor: Artyom »

Paul_Julian pisze: Takich zwierząt nie wolno mnożyc, nie wolno poddawać zadnym testom.
Mnożyć czyli rozmnażać ta?
A z adopcji to są darmowe i też czeka się 2 miesiące?
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Jaka klatka?

Post autor: lovekrove »

Z adopcji są darmowe i masz je od razu, ew. czekasz na transport w Twoje okolice.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”