Wybór nowej klatki i wyposażenia

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
waniowyy
Posty: 83
Rejestracja: sob gru 18, 2010 3:21 pm

Wybór nowej klatki i wyposażenia

Post autor: waniowyy »

Kupiłem klatke dla jednej szczurki szer.45cm długość 30cm wys. 35cm bez kuwety . Mam zamiar dokupić jeszcze ze 2 szczury i nie wiem czy opłaca sie kupić nową klatke http://allegro.pl/super-klatka-dla-szcz ... 15841.html Myśle o tej ponieważ jest większa i w miare tania (ma mało pieniędzy na klatke itd.) I teraz pierwsze pytanie lepsze są półki z drewna czy z plastiku .Jak duży powinien być domek i czy lepszy będzie z drewna czy z plastiku Albo czy wogóle jest jakiś sens z domkiem będe mieć hamak i niewiem czy to nie wystarczy.Jak sobie poradzić z szczurką śpiącą w własnych szczoszkach .
Jak możecie wyślijcie mi jakieś fajne klatki w miare tanie .
Moje szczurki <:3)~ Yumi agouti Mia biało czarny kapturek

Sory za błędy jestem dyslektykiem.
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Wybór nowej klatki i wyposażenia

Post autor: lovekrove »

Poczytać wystarczy. Nową klatkę kupić trzeba, jeśli będą jeszcze dwa szczurki. Osobiście posiadam tą klatkę. Jest tania, ale odbija się to też na jakości. Pręty łatwo się wyginają. Ale ogólnie jestem z niej zadowolona. Co do półek, to jak szczur nasika na drewno i to się wchłonie, to za żadne skarby tego nie doczyścisz, a po jakimś czasie smród będzie upiorny i trzeba je będzie wyrzucić. Można albo je albo pomalować czymś, albo kupić półki na przykład Ferplastu: http://www.krakvet.pl/ferplast-taras-fr ... -8822.html. Domek dość spory, jak dla świnki. Szczurki powinny mieć miejsce, gdzie się schronią, dlatego domek uważam, że być powinien, chociaż nie musi. Hamak oczywiście być też może, tylko nie nastawiaj się, że szczurki od razu go pokochają. Moje się przekonały po dwóch miesiącach ::)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Wybór nowej klatki i wyposażenia

Post autor: WildHeart »

klatka która pokazujesz jest dobra na 3 szczurki :) ja mam troche inne odczucia co do niej niz Love, ale ja trafiłam na jakis niewyginalny egzemplarz ;) I jestem z niej bardzo zadowolona :)

Półki można zrobić też z koszyczków i tacek spożywczych, albo z pleksi :)

Hamaki obowiazkowo, szczury je pokochaja :)

ja domek mam drewniany, nie impregnowany i po mału kwalifikuje sie do wymiany, bo coraz trudniej go domyć :)
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybór nowej klatki i wyposażenia

Post autor: Hanka&Medyk »

gietkafredka pisze:Hamaki obowiazkowo, szczury je pokochaja :)
Zależy od szczurów... Moje wolały przegryźć mocowania i omijały wszelkie hamaki szerokim łukiem :(
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Wybór nowej klatki i wyposażenia

Post autor: WildHeart »

moje na poczatku tez tak robiły, zanosiły zdobycz do domku, aż pewnego razu jedna się położyła i od tamtej pory miłość zapanowała :) śpią na kupie w 7 sztuk :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”