Pytanie o klatkę . Czy taka będzie dobra ?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Pytanie o klatkę . Czy taka będzie dobra ?

Post autor: lovekrove »

Na młodego ostatecznie, na dorosłego za mała.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie o klatkę . Czy taka będzie dobra ?

Post autor: Ogoniasta »

macik001 pisze:żeby nie zakłądać nowego tematu zapytam tutaj. Nie czytałam tez innych wątków, bo dziś nie mam czasu a pytanie ważne.
Czy klatka o wymiarach 50/32/30 mogłaby robić za tymczasową klatkę dla jednego ogonka przez okres 3 tygodni?[samca]
Nie..taka klatka może służyć za transportówkę/kilka h...3 tyg to długo...klatka za mała.
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Pytanie o klatkę . Czy taka będzie dobra ?

Post autor: macik001 »

W sumie to będzie w tym transportowany 3-miesięczny szczurek. Tylko chodzi mi o taką ostateczną-ostateczność, gdy ie uda mi się skręcić klatki na te 3 tygodnie...
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytanie o klatkę . Czy taka będzie dobra ?

Post autor: Ogoniasta »

macik001 pisze:W sumie to będzie w tym transportowany 3-miesięczny szczurek. Tylko chodzi mi o taką ostateczną-ostateczność, gdy ie uda mi się skręcić klatki na te 3 tygodnie...
Ogoniasta pisze: Nie..taka klatka może służyć za transportówkę/kilka h...3 tyg to długo...klatka za mała.
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”