Remont klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Arielka
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 1:34 pm

Remont klatki

Post autor: Arielka »

Witam

Niedługo u mnie zamieszkają 2 ogonki klatka, ktora posiadam nie jest w najlepszym stanie (troche rdzy, i troche poscierany ocynk) wiec chcialabym ja wyremontowac. Pomyślałam o nałożeniu powłoki cynkowej bądż chromowej. Jak myślicie, która bedzie lepsza, trwalsza i oczywiście bezpieczniejsza dla szczurków? Może macie jakiś inny pomysł na remont klatki?
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Remont klatki

Post autor: KITEgirl »

a może nowa klatka?
Arielka
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 1:34 pm

Re: Remont klatki

Post autor: Arielka »

Klatka nie jest, aż tak zniszczona :) no i nowa klatka troche kosztuje a w tej chwili po prostu nie mam kasy na zakup nowej klatki. Nalozenie powloki powinno kosztowac do 50zl i wydaje mi sie ze byloby korzystniejsze dla ogonkow od malowania czy lakierowania. ;)
Wikunia98
Posty: 10
Rejestracja: ndz mar 27, 2011 7:29 pm

Re: Remont klatki

Post autor: Wikunia98 »

Oj, nie wiem co lepsze dla szczurków, ale klatka jest bardzo zniszczona? Jeżeli nie, to po co remontować, ogonki nie patrzą na to ;)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Remont klatki

Post autor: IHime »

Może lepiej nie remontować, a zaprosić szczurki i w międzyczasie uzbierać na nową? Najważniejsze, żeby miała odpowiednie wymiary, na estetykę szczurki nie zwrócą uwagi.
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Remont klatki

Post autor: KITEgirl »

widziałam na allegro takie za 115-130 zł odpowiednie na 2, chyba nawet 3 ogonki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”