Box zamiast klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Puffi
Posty: 16
Rejestracja: śr maja 25, 2011 3:29 pm

Re: Box zamiast klatki

Post autor: Puffi »

Koszt zbudowania boxa jak się nie ma materiałów to maksymalnie 150-200zł. 5m2 płyty OSB kosztuje 120zł, do tego śruby za grosze, 3mb siatki 36zł i za te pieniądze można zrobić boxa o wymiarach 150cm/100cm/100cm(szerokość/głębokość/wysokość). Ja mam szafe o wymiarach 300/80/240(szr./gł./wys) do przerobienia na boxa. Koszt jaki poniose to zakup siatki w kwocie maksymalnie 36zł. Wątpię czy kupiłbym za 40zł klatkę tak dużą i przestronną jak taki box.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Box zamiast klatki

Post autor: alken »

chyba że tak, myślałam ze kupujesz wszystkie potrzebne materiały ;) a przeglądałeś ten dział? tematy o własnoręcznym robieniu klatki, o klatkach zrobionych z szafki, trochę tego jest, może się zainspirujesz.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Box zamiast klatki

Post autor: KITEgirl »

a z czego zrobisz kuwetę?
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Box zamiast klatki

Post autor: alken »

myslę, ze robienie kuwety nie jest absolutnie konieczne, można wstawić jako toaletę kuwetę narożną dla gryzoni, kocią albo kuwetę wziętą z małej klatki
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Puffi
Posty: 16
Rejestracja: śr maja 25, 2011 3:29 pm

Re: Box zamiast klatki

Post autor: Puffi »

Tak jak napisał alken kuweta będzie wzięta z małej klatki albo jakąś narożną się im zakupi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”