[Klatka] Szczeble w kratkę.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: Tooru »

Właśnie zbieram, tata mi dołoży, wystarczy, że chociaż połowę uzbieram. A woliera to była taka o propozycja. Nie stać nie mnie na całonocne wybiegi, za bardzo boję się, że coś im się stanie.
Dobrze, ludzie już mówiłem, że kupię tą klatkę, przestańcie się na mnie rzucać. Wróżką nie jestem nie wyczaruję klatki. A co do tego kupna szczurów, przed pomyśleniem po klatce to był zwykły błąd. Szkoda gadać. Koniec tematu, jak kupię klatkę to chyba sobie to na czole wypiszę, żebyście wszyscy byli zadowoleni.

http://allegro.pl/wielka-klatka-dla-fre ... 20683.html No to może ta?
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: Tooru »

( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: Tooru »

Tooru pisze:http://allegro.pl/woliera-duza-klatka-d ... 47025.html
Licytacja od 20 zł. Co Wy na to?
Sorry, pomyłka.
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: smeg »

Ta jest największa i najtańsza, polecam. Zamierzam niedługo kupić taką samą, tylko wyższą - za 10 zł więcej masz u tego sprzedawcy taką klatkę 100x100x54.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: mini »

Tooru, nie chodzi o to, że na Ciebie naskakujemy i uważamy Cię za złego człowieka.. Chcemy Ci tylko uświadomić, że kolejność Twoich decyzji nie była dobra dla szczurów. To logiczne, że najpierw myśli się o warunkach jakie można zwierzętom zapewnić, a później o samych zwierzętach i ich adopcji.
Ale skoro, stało się jak stało, to powinieneś myśleć bardziej przyziemnie i podejmować takie decyzje aby poprawić jakość życia swoich podopiecznych tak szybko jak to możliwe. Tym czasem, ja mam wrażenie, że bujasz trochę w obłokach i wolisz spełniać swoje fantazje.
Dziewczyny pomagają Ci w wyborze odpowiedniej klatki, starając się aby nie była za droga ale też dobra i funkcjonalna, posłuchaj ich.
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: Tooru »

http://allegro.pl/klatka-dla-szynszyla- ... ?source=ob

Prawdopodobnie wezmę tą. Co wy na to? Nada się? Ma małe odstępy między prętami, nie trzeba siatkować. Wystarczy fajnie wyposażyć i będzie super.

Wiem, wiem. Dobro szczurów najważniejsze! Nikogo nie oskarżam. Podjąłem pochopną decyzję. Może i trochę bujam w obłokach, jak to mam w zwyczaju, ale nic na to nie poradzę.
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: Tooru »

( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: IHime »

http://www.fancy-rats.co.uk/information ... alculator/ <- Żebyś nie musiał za każdym razem pytać.

PS. Jest za mała. Nadaje się dla 5 szczurów dorosłych lub 6 maluszków.
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: Tooru »

Wiem wiem. Na kalkulatorze wychodzi 5 szczurów. Tylko jaka ta dokładność? Samce, samice? Samce potrzebują chyba więcej miejsca, a samiczki, nie bywają takie duże jak samce. Dlatego pytam.
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: smeg »

Tooru pisze:Wiem wiem. Na kalkulatorze wychodzi 5 szczurów. Tylko jaka ta dokładność? Samce, samice? Samce potrzebują chyba więcej miejsca, a samiczki, nie bywają takie duże jak samce. Dlatego pytam.
Szczur według kalkulatora potrzebuje 0,06 m sześciennego miejsca. Czyli mnożysz 0,77x0,8x0,47 i dzielisz przez 0,06. Wychodzi, że klatka jest na 4,82 szczura, czyli 5 to i tak już jest zaokrąglenie w górę. Dla 6 może być za mała.
Jeśli wychodzi Ci np. 5,5 szczura, to dla 6 samiczek powinna się nadać ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: Tooru »

Wow, dzięki za poradę, bardzo się przyda : )
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
kredka
Posty: 222
Rejestracja: pt maja 06, 2011 4:07 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: kredka »

i jak?uzbierałeś na klatkę?
Obrazek Obrazektutaj: kotka Szprotka, Gacek, Tymon tam: Ziutka the świnka morska[*],Fredzia [*], Alien [*] Miki[*], Ogryzek [*]
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: Tooru »

Sytuacja się zmieniła i nie udały się plany.
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
kredka
Posty: 222
Rejestracja: pt maja 06, 2011 4:07 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: kredka »

czyli klatki ni masz ???
Obrazek Obrazektutaj: kotka Szprotka, Gacek, Tymon tam: Ziutka the świnka morska[*],Fredzia [*], Alien [*] Miki[*], Ogryzek [*]
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Klatka] Szczeble w kratkę.

Post autor: Tooru »

Mam na 4 szczury jedną, plus druga 2 szczury.
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”