[Klatka] - na 2 szczury

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Noelle
Posty: 129
Rejestracja: pn paź 15, 2012 10:09 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Noelle »

siaasia daj miseczke ceramiczna to jej nie przewrócą ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38161
Ze mną --> Phoebe
za TM :( : Chelsea [*] Dafne [*][/b][/color]
siaasia
Posty: 30
Rejestracja: wt paź 30, 2012 11:19 am

Re: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: siaasia »

Noelle - dzięki, dobry pomysł :) zastanawiałam się nad wiszącą , że może będą miały więcej miejsca, ale w sumie chyba miseczka nie robi aż takiej różnicy :)
Awatar użytkownika
havoria
Posty: 275
Rejestracja: śr lis 07, 2012 3:33 pm
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Re: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: havoria »

Mam 2 ok. 8 tygodniowe szczurzyce i mieszkają w klatce 70x40x95 (dł. x gł. x wys.). Mają 4 hamaczki (w tym jeden niziutko, nie tyle do leżenia na nim co pod nim, żeby w razie czego mogły sobie tam w ciszy i spokoju posiedzieć) i tunel z rękawa koszuli + 3 półki. Jak na razie korzystają z poidełka tylko 50 ml, które im w zupełności starcza (wodę daję rano i/lub wieczorem codziennie) ale jak im wyparzę większe to będą miały 100 ml. Co do miski - mi wygodnie je karmić w metalowej podwieszanej. Mają jedną drabinkę, podstawioną do tej najniższej półki, ale i tak z niej nie korzystają, wola po prętach, więc bez drabinek się obejdzie. :P Co innego jak już szczur jest starszy, to raczej nie będzie hasał po prętach tak jak młodziaki, więc wtedy drabinka/i się przydadzą.
Havoriowe kluchy ♥
Ze mną: Calico, Francis, Liliana, warciakowy Alex
Za TM: Psota, Pippi, Felicja, Helena, Bonny, Kidd, Mary (*)

Żaden szczur nie przychodzi na świat samotnie, niech więc żaden sam nie umiera.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”