Klatka bardzo ważne !

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: Igaśka »

tak prawda ale zostalam z dziadkami i nie mam jak kupic wyjazd sluzbowy ojca niestety ; /
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: Igaśka »

wyjazd ojca sluzbowy niestety razem z osoba towarzyszoca wiec jestem sama z dziadkami ; /
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: mikanek »

Te informacje to nic nie mówią:
-karma jakiej firmy, te mieszanki z zoologów na wagę nie zawierają w sobie wszystkiego, czego potrzebuje szczur...to śmietki, często wręcz niezdrowe
-jaka ściółka? szczurów nie trzyma się w trocinach
-klatka dla świnki to klatka nieodpowiednia dla szczurów,zwłaszcza aktywnych samic, klatki dla szczurów mają być wysokie, szczury uwielbiają się wspinać i trzeba im to zapewnić
- do zakupu klatki możesz obecną osiatkować a potem ją sprzedać, gwarantuję Ci że wyjdą z tej klatki, bo sama taką miałam dla królika; osiatkowania nie przegryzą
- od dziś postaw sobie skarbonkę i oszczędzaj na wizytę u weterynarza, szczury to niezwykle wrażliwe zwierzęta a ich leczenie jest niestety kosztowne
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: klimejszyn »

http://allegro.pl/klatka-dla-chomika-sz ... 36418.html
http://allegro.pl/klatka-dla-gryzoni-fe ... 58551.html - nie wiem skad jesteś, ale jeśli nie z Warszawy - można napisać z prośbą o wysyłkę.

Igaśka pisze:wyjazd ojca sluzbowy niestety razem z osoba towarzyszoca wiec jestem sama z dziadkami ; /
no to co, będziesz szczury w kartonie trzymać ? z kartonu też zwieją. bedziesz miała problem, bo małe szczury nie będą do Ciebie przyzwyczajone, wcisną się gdzieś i nie wyjdą. albo przypadkiem czymś je przytrzaśniesz i katastrofa murowana.
pożycz pieniądze od dziadków i kup odpowiednia klatkę..
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: Igaśka »

ej mowie ze z leczeniem nie ma problemu ale sama musze sie zajac.. podlo ze jak podloze zadne trociny tylko prawdziwe podloze.. nei mieszanka lecz prawdziwa karma z opakowania.. oczywiscie chyba tez wazne sa inne produkty jak wazywa owoce itp.. z klatka nie wiem czy sie teraz uda ale moze pozniej tak jak mowisz . nawet mysle ze to dobry pomysl z sprzedaniem a pozniej kupieniem nowej chyba na to pojde i sprobuje to zorganizowac jak najszybciej :) dzieki za pomoc
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: klimejszyn »

co to jest prawdziwe podłoże i prawdziwa karma z opakowania ? bo ja nie wiem ::) jakieś konkrety ? ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: Igaśka »

hah.. sama nie wiem jak powiedziec sciolka no nie zadne trociny i wogle ..a karma normalna tylko ten.. ona jest z vitapola
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: mikanek »

:D to jakaś marka- prawdziwe podłoze? a karmy - karma z opakowania? boosz... O0

to do wiadomości vitapol to jeden z najgorszych syfów dla zwierząt, na równi z animalsem i innymi marketówkami...
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: klimejszyn »

vitapol, megan, animals i inne karmy w kartonowych pudełkach czy wiaderkach to nie są dobre karmy, a wręcz przeciwnie.
z tych dostępnych w zoologu kupisz Versele Laga - to jest dobra karma.
możesz zamówić przez internet karmy Uczta dla szczura i Tima Rattima - te szczury chętnie jedzą.

jest temat o karmach polecanych - poczytaj.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: Igaśka »

okay dzieki zorganizuje im dobre jedzonko
:D
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: smeg »

A skąd w ogóle masz zamiar wziąć te szczury? Może poczekaj jeszcze trochę, na spokojnie dowiedz się, czego potrzebują i im to zorganizuj. A potem będziesz mogła je przynieść już do gotowego królestwa :)

Dobrze, że dwa ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: Igaśka »

hmm.... hah .. klatka jest ogrodzona gdy juz podrosna kupie druga za pieniadze tej ale mniejsza.. sliczne malenstwa sa juz u mnie .. plec . takkk .na poczatku wygladaly na dziewczyny ale teraz okazalo sie ze to sa chlopczyki moje kocchne oczywiscie .. imie. chodzi o to ze miala byc sudżi i neli ale to dziewczyny ; / wiec wymyslilam im nowe marley i hazii jak myslicie podajcie moze tez jakies ale fajne ? malenstwa slczne czarny z bialymi lapkami i wilekie czarne sliczne galy i brzuszek bialy najwiekszy spioch no i jak spali w piorniku patrze moj czarnuszek sie kreci i nie wie co robic wzielam go otulilam bluza kolo szyi maluszek zasnal . ; D aww , jaki slodziak. drugi moj tez spioh ale bardziej maly szaleniec jest bialy i czanre ma na grzebiecie i troche na glowce tez czarne galy .. kochane oba ale te imiona podawajcie
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: Igaśka »

a nie pomylka zdecydowalam sie na marley i steewart ; D i jak .. a jak myslicie ktory bardzie do ktorego ja tak mysle ze marley do czarnuszka a steewart do mojego szalenca ;)
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: Igaśka »

se rozlozyly w moim piorniku a czarnuszek jak sie wyciaga i ziewa :D aww ;D
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Klatka bardzo ważne !

Post autor: dusiaczek »

wic... gdzie je będziesz trzymać, jesli nie możesz kupić ani klatki, ani siatki? I na pewno oba to faceci? Skoro miały być pannami, to mogłas dostać też panne i faceta...
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”