WOLIERY: plusy, minusy, firmy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

WOLIERY: plusy, minusy, firmy.

Post autor: zuzka-buzka »

Rzadko zakładam tematy, ale przyszedł chyba taki czas. Jeżeli mod uważa ten topic za bezsensowny, to proszę o usunięcie.

Założyłam go, bo planuję kupno woliery i teraz, ważna sprawa - jest ich multum. Którą wybrać? Nie mam pojęcia. Chciałabym, żeby tutaj właściciele wolier wypowiadali się co do ich plusów i minusów. Niby mogłabym napisać o tym w innym temacie, ale chciałabym, żeby wszystko było uporządkowane i żeby każdy mógł wypisać te plusy i minusy i żeby było zorientowanie - a, ta jest lepsza od tamtej, ale ma gorsze to, itp.

Więc tak, prosiłabym, żeby opisywać wolierę wg tego schematu:
Firma/model:
Cena:
Link do sklepu internetowego, w którym można ją kupić (opcjonalnie):
Zalety:
Wady:
Ogólne wrażenie:
Jakość i materiały (np. grubość kuwety, ocynk czy farba, wyposażenie):
I na końcu - polecam/nie polecam.

Prosiłabym opisywać tylko woliery. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam. :)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: WOLIERY: plusy, minusy, firmy.

Post autor: zuzka-buzka »

Ma ktoś wolierę tridoor? Jeżeli tak to prosiłabym o opinie :)
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”