Mały duży śmierdziel

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Koko_Mila
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 5:21 pm
Kontakt:

Mały duży śmierdziel

Post autor: Koko_Mila »

Hej
Mam taka sprawę ,a mianowicie mam drewniana klatkę .Była ona pomalowana lakierem akrylowym ,ale teraz nie oto chodzi .Klatka ma trzy piętra no i oczywiście jak ja sprzątam to na każde piętro wysypie trociny ,ale szczurki je wszystkie zsypują na dół . Ich ulubionym miejscem do załatwiania swoich potrzeb jest najwyższe piętro , na którym skoro nie ma trocinek to nie mają do czego siuśki wsiąkac i po jakimś czasie ta klatka zaczyna tak smierdziec że czy zima czy lato cały czas musze wietrzyc .Chciałabym sie was zapytac czy może nie wiecie jak sobie z tym poradzic.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Mały duży śmierdziel

Post autor: BlackRat »

Kupić kuwetę, narożną albo zwykłą (i zamienić wiórki na żwirek :P )
http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/pre ... zoni/30595
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Mały duży śmierdziel

Post autor: ^Yuuhi^ »

najprostsze rozwiazanie to pozbyc sie drewnianej klatki a kupic ogoniastym normalna klatke :) drewno niestety nasiaka i potem smierdzi tak ze trzeba ciagle wietrzyc :) i te trociny zamien na zwirek tak jak napisala BlackRat, bo to jest dodatkowy smrod i do tego rozne swinstwa sie moga w takich trocinach znalezc, nie mowiac o tym ze nie sa poprostu polecane dla ogonów :)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”