Jaki odstęp między prętami wlaściwy?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Pokusa
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 06, 2012 8:03 pm

Jaki odstęp między prętami wlaściwy?

Post autor: Pokusa »

witajcie, mam furet tower ale mój znajomy jest na przygarnięciu ogonków i szukam dla niego klatki, i widzę w dziale z głoszeniemi że dużo osób ma takie z szerszą przerwą między prętami tzn 2mm. powiedzcie mi jak to jest bo moje dziewczyny jak mają więcej niż 1,8 to wyłażą , to znaczy chuda się przeciska a gruba utyka w połowie. jak to robicie właściciele klatek typu ferplast że wam zwierzaki nie zwiewają?
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Jaki odstęp między prętami wlaściwy?

Post autor: alinak »

W zależności od wielkości zwierzat i poszczególnych ogonow ;) niektórzy jak sa za duzo pręty osiatkowuja ja po prostu
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Jaki odstęp między prętami wlaściwy?

Post autor: Nina »

U mnie żaden dorosły zwierzak nie wychodził przez 1,5 czy 1,6cm. 1,8 już niestety tak - ale tylko karłowate, 200g samiczki wyciągały głowy.
Obecnie mam 2cm i dorosła samica normalnej budowy nie wyjdzie.

Jednak polecam szukać czegoś z mniejszym rozstawem, bo przy klatce z dużym rozstawem nie wchodzi w gre adopcja maluszków, bo zwieją - trzeba albo siatkować, albo mieć klatke tymczasową. Lepiej od razu kupić coś odpowiedniego dla młodych i dorosłych.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”