2,7cm między prętami

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
GiPQ
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 25, 2012 4:55 pm

2,7cm między prętami

Post autor: GiPQ »

Witam! To mój pierwszy post na forum..
Niedawno moje 3 ogonki odeszły... został jeden ale z ciężkim sercem oddałem staruszka przyjacielowi z dużą gromadką, żeby Aslan nie był samotny..
Teraz zamierzam adoptować znowu 4-6 kluseczek ALE myślę, że muszę kupić im nową willę, ponieważ zawsze sam oswajałem maleństwa i teraz też zamierzam to zrobić.. a podejrzewam, że 1-miesięczne szczurzątka bez problemu uciekną z klatki z szerokością pomiędzy prętami 2,7cm..
Więc chcę się dowiedzieć, czy mogę zrobić z tym coś poza budową/kupnem nowej szczurzej fortecy ?
Moja klatka ma rozmiary 100 długość 90 wysokość 60 szerokość..
kupiłem ją od PYKO z allegro za 260zł.. Co do dodatków to są w niej: hamak,2 bawełniane tunele, 2-piętrowy domek, 3 poziomy wysokości, poidełko i oczywiście miseczki.. Dorosłe ogonki się w niej świetnie czuły.. Mieszkam w bloku, ale mieszkanie jest przystosowane do biegających po nim maluszków.. Za propozycje dotyczące wystroju willi pod większą ilość ogonków bardzo dziękuję.
Hodowałem zawsze chłopców, tym razem też zamierzam to robić..
Mam dopiero 14 lat ale trochę znam się na hodowli tych wspaniałych i niedocenianych stworzeń..
Gdy klatka będzie gotowa bardzo chętnie zaadoptuję kilka (4-6) małych chłopców..
Mieszkam na terenie Krakowa.
Za zainteresowanie bardzo dziękuję.
anka28
Posty: 707
Rejestracja: pt gru 02, 2011 4:28 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: 2,7cm między prętami

Post autor: anka28 »

klatke można osiatkować :) mało estetyczne ale praktyczne :)
Misia [*] Whisky [*] Mamba [*] Imbir [*] Paszczusia [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34050
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”