Remont w klatce

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Azalea
Posty: 7
Rejestracja: czw paź 25, 2012 1:14 pm
Lokalizacja: Toruń

Remont w klatce

Post autor: Azalea »

Mam pytanie do starych(nie koniecznie wiekowo ;D), szczurzych wyjadaczy: czy szczurkom nie będzie przeszkadzać zrobienie im całkiem nowego wystroju w klatce za jednym zamachem? Jak pisałam w innym poście mam problem z siusianiem na półki. Drewniane więc wywalam bez żalu i kupuje plastykowe. Mam zamiar zamontować też hamakodomek, tunel i inne takie gadżety. Szczurki są u mnie, w chwili obecnej, półtora tygodnia ale do remontu doszłoby gdzieś tak za tydzień może dwa. Czy to nie będzie dla nich zbytni stres, że najpierw mają całkiem nowe mieszkanie a jak się do niego przyzwyczają to wszystko im wymienię? A może to ja już panikuję? Po prostu chcę by szczurki były szczęśliwe i wiem, że w chwili obecnej mają trochę mało do roboty w klatce(półtorej półki, kładka pomiędzy nimi i czapka przerobiona na norkę)...
Julian i Moris: ur. 11.07.2012 :D
Aleksander Fryderyk Wilhelm von Guttstadt: ur. ??? zm. 02.07.2012
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Remont w klatce

Post autor: Paul_Julian »

Nie bedzie im przeszkadzać :) Zaciekawią się czymś nowym. Moje zawsze po sprzataniu latają jak głupie i wszystko wąchają. Wystarczy czasem przemyc biurko wilgotną szmatką, i już będą sie tam czuć niepewnie.
Ciągle im zmieniam hamaczki , przypinam w inne miejsce. Możesz im zostawić czapkę, zeby mialy swój znajomy kącik, i wyprac ją po kilku dniach.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”