Za mała klatka. Nowa w lutym

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
goldog
Posty: 43
Rejestracja: śr sty 09, 2013 6:46 pm

Za mała klatka. Nowa w lutym

Post autor: goldog »

Chciałam się tylko spytać, czy moje szczurki mają bardzo za małą klatkę? Są jeszcze malutkie, ale już się wspinają itp. Jej wymiary to długość - 86 cm , szerokość 39 cm, wysokość bardzo mała bo - 33 cm. Mają dwa hamaki, półkę, pod półeczką domek i drewienko. Nową, baaaardzo dużą za to klatkę będą mieć prawdopodobnie w lutym. Męczą się w teraźniejszej? Mają 5 tygodni. ???
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Za mała klatka. Nowa w lutym

Post autor: saszenka »

Dziwne proporcje ma ta klatka... Myślę, że jakoś tragicznie im nie jest :) Luty już wkrótce, przeżyją. Ilu jest tych szczurków? Wybiegi mają? Oswojone już z Tobą? 5 tygodni to pewno jeszcze całkiem małe maleństwa :D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
goldog
Posty: 43
Rejestracja: śr sty 09, 2013 6:46 pm

Re: Za mała klatka. Nowa w lutym

Post autor: goldog »

Dwójka chłopów ;) Taaaak, oswojone aż za bardzo, właśnie podgryzają mi stópki w łóżku :)
Właśnie kupowałam ją nie znając się jeszcze na klatkach i wydawala mi sie duża... bo jest długa. Ale mają dostać ogromną, warto czekac :D
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Za mała klatka. Nowa w lutym

Post autor: saszenka »

Podobno chłopcy nie są tacy wysokopienni jak dziewczyny, więc dla nich lepsza niska a długa... Nie wiem, dla moich bab im wyżej tym lepiej :D Tak czy inaczej dla dorosłego pana 30 cm to za mało żeby swobodnie zrobił słupka, więc dobrze, że zamówiłaś wyższą klatkę. Zawsze możesz pokombinować i połączyć je ze sobą :D Buziaki dla chłopaków :-*
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Za mała klatka. Nowa w lutym

Post autor: Kameliowa »

Póki są takie małe, to straszna krzywda im się nie dzieje.
Tylko uwaga! Przy zakupie większej klatki koniecznie zwróć uwagę na odległość między prętami. jak kupisz taką z dużymi to malce mogą się przecisnąć i zwiać.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”