Transporterek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Patsonn
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:13 pm

Transporterek

Post autor: Patsonn »

Hej jestem tu nowa :) Nigdy jeszcze nie miałam ogonków, ale juz od kilku miesięcy cały czas o nich czytam :D ZAKOCHAŁAM SIĘ W NICH! :) Mam jedno pytanko. Kiedy np pojade do kogoś po szczurki, co włożyć do transporterka? Chodzi mi o ściółkę, czy jakiś materiał :D
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Transporterek

Post autor: Saaa »

polecam jakies szmatki najlepiej polarowe jak bedzie zimno to sie schowa;) ja ostatnio jechalam po nowego lokatora to ze wzgledu na brak szmatek w moja transportowke nasypalam zwyklego zwirku wsadzilam klateczke w torbe i okrylam recznikiem;) torbe zamknelam (doplyw powietrza byl) i Remy dojechal szczesliwie do domku;)
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
Patsonn
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:13 pm

Re: Transporterek

Post autor: Patsonn »

bardzo dziękuje :))
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: Transporterek

Post autor: MichalKonstanty »

Może być też ręcznik ale taki grubszy, wcale nie musi być duzej powieżchni, moze być mały ręcznik do rąk byleby szczur mógł się weń schować. A pozatym zależy jak daleka droga :)
Obrazek
Awatar użytkownika
patka09
Posty: 18
Rejestracja: sob lut 01, 2014 9:35 pm
Lokalizacja: W-wa

Re: Transporterek

Post autor: patka09 »

To może nie będę zaczynać nowego tematu tylko zapytam się tutaj ;) a mianowicie jakich wymiarów powinien być transporter dla dwóch dorosłych samców? Póki co moje łobuzy są jeszcze małe, a mój transporterek ma wymiary 30x24x21 i taka mnie rozkmina naszła czy jak małe bydlaczki urosną to czy będzie im wygodnie w takim podróżować ::)
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transporterek

Post autor: Etche »

Pamiętam, jak w którąś zimę wracałem z nowym szczurkiem do domu w transporterko to dostał moją czapkę co by nie zmarł;p
Awatar użytkownika
patka09
Posty: 18
Rejestracja: sob lut 01, 2014 9:35 pm
Lokalizacja: W-wa

Re: Transporterek

Post autor: patka09 »

Ja na mój transporterek mam uszyty pokrowiec - właśnie idealne na chłodne dni ;) wyglądam z nim jak dostawca pizzy ale ważne, że zwierzakom ciepło :D i hop hop bo nadal nie wiem czy transporterek o takich wymiarach starczy ^^ może to nie jest sprawa nie cierpiąca zwłoki ale mogła bym już zacząć polować na allegro na większym (używanym) w dobrym stanie i cenie ::)
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transporterek

Post autor: Etche »

tak, w zupełności wystarczy na 3 szczurki:)
Awatar użytkownika
patka09
Posty: 18
Rejestracja: sob lut 01, 2014 9:35 pm
Lokalizacja: W-wa

Re: Transporterek

Post autor: patka09 »

O widzisz, dziękuje za informacje od teraz mogę spać spokojnie dobry człowieku :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”