Ewolucja Klatek Gienka

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dominik3127
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 08, 2013 11:40 am

Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: dominik3127 »

Siema. Oto ewolucja klatek Gienczysława. Piszcie propozycje co by jeszcze dodać do sierodka bo troche ubogo :D
Wymiary końcowej klatki
Wysokosć:80cm
Szerokość:54cm
Długość:100cm
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A oto gwiazda dzisiejszego posta :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: Morgana551 »

Ani jedno zdjęcie nie działa
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
dominik3127
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 08, 2013 11:40 am

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: dominik3127 »

Właśnie nie potrafie tego poprawnie dodać ani edytowac :C
Może to sie uda xd
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
dominik3127
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 08, 2013 11:40 am

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: dominik3127 »

W klatke są dwie półeczki duże, dwie małe, tunele w kształcie T i na koćiu jego jest kaptur :D. jest jeszcze duży hamak. I nw co by dodać, poradzcie cos bo jest dużo nie uzytej przestrzeni ;C
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: Morgana551 »

Dodaj drugiego ogonka. Gienek potrzebuje kolegi.
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
kovanaszakira
Posty: 146
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 9:17 pm
Numer GG: 15991602
Lokalizacja: Koszalin/ Gdynia

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: kovanaszakira »

Ja bym dodała jakiś domek podwieszany albo hamak- norkę. Szczerze mówiąc ja jestem zwolenniczką szytych mebelków, tylko takie mam i za bardzo nie wiem co można tam jeszcze wepchać ;)
+ Szukaj towarzystwa dla Gienka!
Wyadoptowane: Ciastek & Chrupek
Za TM: [*] Biała, [*] Gucio, [*] Gruba, [*] Gloria, [*] Reksia, [*] Pchełka, [*] Cynka, [*] Malinka.
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: Morgana551 »

Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
dominik3127
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 08, 2013 11:40 am

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: dominik3127 »

Właśnie mam w planach kupno drugiego szczurka, ale naczytałem się dużo złych rzeczy o szczurkach ze sklepów zoologicznych ale nie wiem jak jest z przygarnianiem ogonków np z forum. Co do klatki to myslalem o odwieszanych ew montowanych na ścianie pudeleczkach. Wszystko w klatce szyłem sam, nie wyszło to najgożej choc był to mój "pierwszy" raz z szyciem :D
dominik3127
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 08, 2013 11:40 am

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: dominik3127 »

Te sputniki wygladają naprawde fajnie ale ja preferuje wykonywanie wszytskiego samemu :D
Awatar użytkownika
kovanaszakira
Posty: 146
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 9:17 pm
Numer GG: 15991602
Lokalizacja: Koszalin/ Gdynia

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: kovanaszakira »

dominik3127 pisze:Właśnie mam w planach kupno drugiego szczurka, ale naczytałem się dużo złych rzeczy o szczurkach ze sklepów zoologicznych ale nie wiem jak jest z przygarnianiem ogonków np z forum. Co do klatki to myslalem o odwieszanych ew montowanych na ścianie pudeleczkach. Wszystko w klatce szyłem sam, nie wyszło to najgożej choc był to mój "pierwszy" raz z szyciem :D
Na forum polecamy adopcję ;) Zajrzyj do tego działu http://szczury.org/viewforum.php?f=163 ;) Może potencjalny towarzysz dla Gienka juz tam na Ciebie czeka ;)
Wyadoptowane: Ciastek & Chrupek
Za TM: [*] Biała, [*] Gucio, [*] Gruba, [*] Gloria, [*] Reksia, [*] Pchełka, [*] Cynka, [*] Malinka.
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: Morgana551 »

Możesz też poszukać na Facebooku, w wyszukiwarce wpisz "Szczurze adopcje".
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
dominik3127
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 08, 2013 11:40 am

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: dominik3127 »

Jeśli dobrze wiem oba szczurki powinny być tej samej płci tak ? W moim przypadku możliwe jest nawet to ze beda spokrewnione bo chyba wezmę szczurka w zoologu. Gienek jest właśnie z tamtąd za 10 zł i go kocham , jest spokojny lubi są bawić, ciekawski, najlepiej to by wszedzie wszedl i wsyztsko widzial, nie jest duży jak go bralem z zoologa był o wiele mneijszy niż jest, u mnie mieszka od 3 tygodni :) Powracając do tematu klatki to podwiesze pudeleczka plastikowe żeby mały mógl skakać i planuje zrobic jakieś tunele ale nw z czego, albo szyte albo z jakiejś ruru pcv którą nabęde nw może w brico :D
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: Morgana551 »

Oczywiście, że tej samej płci.
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
zielona_owca
Posty: 142
Rejestracja: pn lis 05, 2012 7:11 pm
Lokalizacja: Płock

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: zielona_owca »

Od siebie mogę jeszcze dodać, że na forum mamy kilka naprawdę niezłych perełek, które szyją meble dla ogonków. Zajrzyj do wątków Nietoperrr, Eve, ^Yuhii^ albo ssylvusi ( w dziale Bazarek lub Klatki i dodatki ). Naprawdę świetne, solidne i zrobione z serduchem. Szczuraki je kochają. A adopcja kolegi to nie problem, wystarczy znaleźć wymarzonego ogona i dogadać się z jego właścicielem. Nie ma co się bać. :)
Ze mną dwie księżniczki.
Rumba od: 20.11.2011
Urke od: 09.11.2013
Bianka
Bunia
Cynamon

W serduszku i gdzieś obok: Tosia, Kokunia.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ewolucja Klatek Gienka

Post autor: IHime »

Uważaj, w zoologu często mylą płeć szczurków i będzie problem. Lepiej adoptuj. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”