Klatka po chomiku

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Hermann
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 17, 2013 8:54 am
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Klatka po chomiku

Post autor: Hermann »

Saaa pisze:to nie jest hodowca tylko pseldohodowca i naprawde odradzam kupno szczurow w takich miejscach. Gdy Irokez zostal sam szukalam mu kolegi niestety ani transportu z innych miast ani nikogo kto by w Szczecinie mial do oddania. Wiec skusilam sie na kupno u jednej pani. Stwierdzilam ze 5 zl za szczescie Irokeza to baaardzo niska cena no i teraz mam. Wally musi przyjmowac leki do konca zycia, bo ma chore serduszko. Wiec naprawde zastanow sie. Lepiej przygarnac od kogos i nie zaplacic (majac swiadomosc, ze moga byc chore) niz placic i pozniej mocno sie przejechac
Wiem że źle zrobiłem ale to miał być prezent dla mnie na święta o którym przypadkiem się dowiedziałem i co mam teraz zrobić skoro to prezent
Ze mną : Kropka i Czarnula

Odeszły [*]= : Tina, Renata, Hania i Henryk, Czarek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Klatka po chomiku

Post autor: madziastan »

Odwolaj po prostu a zaadoptujesz 2 szczury od razu w styczniu. Czyn dobro. Jesli zwierzak ma byc na juz na prezent to twoja podstawa jest.... zwierzeta to nie przedmioty.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Hermann
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 17, 2013 8:54 am
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Klatka po chomiku

Post autor: Hermann »

madziastan pisze:Odwolaj po prostu a zaadoptujesz 2 szczury od razu w styczniu. Czyn dobro. Jesli zwierzak ma byc na juz na prezent to twoja podstawa jest.... zwierzeta to nie przedmioty.
Wiem i właśnie to zrobie wezmę od razu 2 samiczki nie będzie problemu z osojeniem :)
Ze mną : Kropka i Czarnula

Odeszły [*]= : Tina, Renata, Hania i Henryk, Czarek
Hermann
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 17, 2013 8:54 am
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Klatka po chomiku

Post autor: Hermann »

http://tablica.pl/oferta/klatka-dla-cho ... stFromAd=1 czy ta klatka nadaje się dla 2 szczurków ??
Ze mną : Kropka i Czarnula

Odeszły [*]= : Tina, Renata, Hania i Henryk, Czarek
Algos
Posty: 32
Rejestracja: czw gru 29, 2011 5:59 pm

Re: Klatka po chomiku

Post autor: Algos »

Świetna decyzja.
Klatka jest niestety za mała, na poprzedniej stronie masz podane minimalne wymiary. Żaden z nich nie może być mniejszy niż 40 żeby szczur mógł się swobodnie obrócić. Napisz ile możesz wydać maksymalnie i zajrzyj tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=165& ... start=4155
Hermann
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 17, 2013 8:54 am
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Klatka po chomiku

Post autor: Hermann »

Algos pisze:Świetna decyzja.
Klatka jest niestety za mała, na poprzedniej stronie masz podane minimalne wymiary. Żaden z nich nie może być mniejszy niż 40 żeby szczur mógł się swobodnie obrócić. Napisz ile możesz wydać maksymalnie i zajrzyj tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=165& ... start=4155
Wiem że klatka jest mała ale gdy widziałe zdjecia z hodowli i nie były duże wyglądały (nie licząc ogona ) na przerośnięte chomiki a na klatkę myślę wydać max.80 PLN
Ze mną : Kropka i Czarnula

Odeszły [*]= : Tina, Renata, Hania i Henryk, Czarek
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Klatka po chomiku

Post autor: Saaa »

jesli sa mlode to wygladaja jak przerosniete chomiki ale pamietaj ze szczury rosna i to bardzo szybko. Samce osiagaja ok 30 cm to gdzie to porownywac do chomika?
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
Hermann
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 17, 2013 8:54 am
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Klatka po chomiku

Post autor: Hermann »

Saaa pisze:jesli sa mlode to wygladaja jak przerosniete chomiki ale pamietaj ze szczury rosna i to bardzo szybko. Samce osiagaja ok 30 cm to gdzie to porownywac do chomika?
No chyba że tak ale dzięki i mam jeszcze jedno pytanie czy samice są mniejsze ??? Bo zdecydowałem się na samice
Ze mną : Kropka i Czarnula

Odeszły [*]= : Tina, Renata, Hania i Henryk, Czarek
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Klatka po chomiku

Post autor: Saaa »

samice sa mniejsze, ale bardziej psoca i sa bardziej niezalezne niz samce. Ja mam samce i jestem bardzo zadowolona ;)
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Klatka po chomiku

Post autor: madziastan »

To zalezy od genow ale z reguly sa ciut mniejsze. Kup klatke o wym 70x40x80. Sa nawet za 50zeta uzywane. Poszperaj.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: Klatka po chomiku

Post autor: sciurus vulgaris »

Za 80 zł kupisz już klatkę dla dwóch szczurów, nie trzeba kombinować z akwariami. Warto poszukać w używanych, np. na tablicy albo nawet tu na forum. Przykładowo: http://tablica.pl/oferta/klatka-dla-fre ... a899b945dd


Swoją drogą, bardzo fajnie że słuchasz jakiś tam rad i faktycznie dopytujesz zanim zajmiesz się zwierzęciem. Oby tak dalej a w niedługim czasie staniesz się wspaniałym opiekunem dla swoich pupili. :)
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: Klatka po chomiku

Post autor: Osna »

Co do klatki, dobre rady już się posypały. Dodam tylko, że zamiast prezentu w postaci szczurków, możesz poprosić o mebelki dla nich do ich klatki. Klatka przecież pusta być nie może. Coś do niej będziesz potrzebować. ;) A tak wilk będzie syty i owca cała. Są ludzie, którzy szyją piękne wyposażenia, wystarczy się rozejrzeć- tu na forum, czy może na stronach typu allegro.
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”