Savic Suite Royal xl

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Soowaa
Posty: 67
Rejestracja: wt wrz 16, 2014 5:03 pm
Lokalizacja: Pomorskie, okolice Trójmiasta :)

Savic Suite Royal xl

Post autor: Soowaa »

Hej !

Czy widzieliscie nową klatke oferty zooplus.pl ? ;p
Jest tam wyżej wspomniana klatka czyli savic royal suite xl .Ma ona podobną cene do normalnej savic a jest sporo większa ;) wiec jesli przymierzacie sie do zakupu , a macie miejce to może warto triche dopłacic i zakupić xl'kę ? ;p Co o niej myslicie ? Widzieliście już ? :) mnie osobiscie nie stac na takie cuda , ale może ktoś skorzysta ? ;) ;)
Chojrak <3 Mufasa <3
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Savic Suite Royal xl

Post autor: smeg »

Widziałam tę klatkę już jakiś czas temu w ofercie zooplusa. Nie nazwałabym ceny podobną, kosztuje prawie 1500 zł, a Royal Suite 95 Double można dostać za ok. 1000-1100, w promocji czasem nawet za 900. Sama mam tę mniejszą wersję w domu i jest ogromna, szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żebym mogła mieć jeszcze większą :D Chociaż jeśli chodzi o wysokość są prawie takie same, w większej wersji nie ma półeczki pod klatką i dzięki temu jest więcej miejsca dla zwierząt wewnątrz. Pewnie gdybym kupowała teraz, wybrałabym opcję XL ;) Niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii w internecie, oprócz tych na stronie zooplusa, widocznie klatka jest jeszcze zbyt nowa.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Soowaa
Posty: 67
Rejestracja: wt wrz 16, 2014 5:03 pm
Lokalizacja: Pomorskie, okolice Trójmiasta :)

Re: Savic Suite Royal xl

Post autor: Soowaa »

Hmmm wydawało mi się ze normalna wersja kosztowała 1400 ... No to sie pomyliłam ;) Ja też szukałam opini o niej ale jedyne co było to to na zooplusie... :/
Chojrak <3 Mufasa <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”