Strona 1 z 1

Pomysł na urządzenie klatki? :)

PostNapisane: Wt maja 17, 2016 9:07 am
przez Molciak
Hej kochani. Wiem, że na forum jest cała masa postów ze zdjęciami waszych klatek, ale nie potrafię zebrać inspiracji. Liczę na Waszą pomoc w urządzeniu klatki dla moich miluńskich. :) Dodam, że na zdjęciu na ma zawieszonych dwóch hamaków, bo są w praniu, musze dorobić się większej ich ilości. :D Myślałam o koszyczkach, rurach i jakiejś linie, ale nie potrafię tego rozmieścić. ;c
http://www.fotosik.pl/zdjecie/bd9e84202216f730

Re: Pomysł na urządzenie klatki? :)

PostNapisane: Wt maja 17, 2016 10:33 am
przez yss
Elementy podwieszane do ścian klatki, jak koszyczki, spróbuj rozmieścić spiralnie - jak schody na wieżę :) nie musi być gęsto. A potem w puste miejsca jeszcze możesz coś poutykać.
Hamaki można spokojnie podwieszać pod półkami, wtedy półka tworzy dach :)
Liny są moim zdaniem przereklamowane, miałam raz w dużej klatce niemalże park linowy i szlag mnie trafiał, bo te liny były wiecznie osikiwane i trudne do wyprania.

Re: Pomysł na urządzenie klatki? :)

PostNapisane: Śr maja 18, 2016 5:39 pm
przez Molciak
Dziękuję Yss! :-*

Re: Pomysł na urządzenie klatki? :)

PostNapisane: Śr maja 18, 2016 7:32 pm
przez Malachit
Jeszcze dość istotna rzecz w klatce to duży hamak - łapacz powieszony dość nisko, wyłapujący szczury niefortunnie spadające z góry klatki (u ciebie mógłby wisieć po lewej stronie na dole) ;)

Re: Pomysł na urządzenie klatki? :)

PostNapisane: Cz maja 19, 2016 8:21 pm
przez Molciak
Malachit napisał(a):Jeszcze dość istotna rzecz w klatce to duży hamak - łapacz powieszony dość nisko, wyłapujący szczury niefortunnie spadające z góry klatki (u ciebie mógłby wisieć po lewej stronie na dole) ;)


Tak właśnie o tym myślałam też! :) ;)