[Klatka] - Łączenie klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: [Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: Agata »

.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Killermaster
Posty: 45
Rejestracja: czw sie 12, 2010 8:12 pm

Łączenie klatek

Post autor: Killermaster »

Witam,
Nie znalazłem takiego tematu więc piszę. Mam 2 ogonki, które mieszkają w klatce, którą dostały w spadku po papudze (była tam parka nimf). Wymiary 52x31x70 (szerokość x długość x wysokość). Jak każda klatka papuzia, ma blisko dna, po obu stronach drzwiczek wycięte otwory na karmidełko i poidełko (5x6). Na jednym otworze zamontowałem wiszący domek (coby miejsca w klatce nie zajmował, też od papug, 22x17x15) a drugi jest zatkany kratką. Mam też 2 segmenty rurowe, które dostałem w zoologu przy zaopatrywaniu się w karmę i inne sprawunki. Średnica wewnętrzna tych rur to 5 cm.
Mam drugą, podobną klatkę, też po papugach. Czy sądzicie że to dobry pomysł, żeby połączyć je tą rurą? Czy po prostu kupić większą i się nie wydurniać?
W tej klatce głównej mają coś do zabawy (kółko; gałązkę i hamaczek z bluzy, którą same cholery pogryzły...), półeczkę i oczywiście jedzonko i picie, ale się robi dość ciasno...
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Łączenie klatek

Post autor: lovekrove »

Jak chce Ci się bawić, to nie widzę problemu ;) Chociaż nie wiem, czy 5 cm to nie za mało. duży szczur może utknąć.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Emilotor_:D
Posty: 48
Rejestracja: pt lut 11, 2011 3:51 pm

Re: [Klatka] - Łączenie klatek

Post autor: Emilotor_:D »

A ja tez mam pytanie :P (nie chce tworzyć nowego tematu ;p) chce Połączyć 2 klatki ..

Taką : http://motoallegro.pl/klatka-dla-szczur ... ml#gallery
Tylko że moja jest węższa i wyższa ale ma 2 piętra + Parter jak taa :P

I taką : http://pu.i.wp.pl/k,NTQ5OTYwOTEsNDUxMTg ... latka.jpeg
tylko że dźwiczki są z przodu. Macie jakieś pomysły?
Tylko bardzo bym nie chciał ich ciąć, niszczyć czy coś w tym rodzaju .. z góry dzięki ;p :)
Obrazek


Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.

Pythagoras
Bazgralka
Posty: 60
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 8:06 am

Re: [Klatka] - Łączenie klatek

Post autor: Bazgralka »

Moja Gabrysia miała klatkę wymiary ok. 60 cm na 60 cm, ale ona taka rozhasana,więc postanowiłam kupić większą. A mój mąz wpadł na pomysł, by połączyć dwie klatki. Teraz stoi jedna na drugiej, w sumie wysokośc to ponad metr, ma z sześć poziomów. Na razie Gabi siedzi w starej klatce, jest zdezorientowana, ale znając mojego szczurka, to zaraz będzie biegać po cąłej. Chyba.Mój szczurek jest samotny, a niedługo wyjeżdżam, więc nie mam czasu adoptować nowego szczurka, dlatego chciałam jej urozmaicić czas w tej klatce, której zresztą nie lubi. Woli przebywać na wolności i jak tylko jesteśmy w domu,to biega po całej chacie i po nas.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”