KALKULATOR - Wymiary klatki na

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Kaka »

podaj wymiary klatki na forum
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
kamyczek1995
Posty: 46
Rejestracja: pt mar 03, 2006 6:06 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: kamyczek1995 »

Robi się:

dł.50wys.45sz.30

i Co?? I co????
A Ty co sądzisz o szczurach?
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: sechmet »

[quote="kamyczek1995"]Robi się:

dł.50wys.45sz.30

i Co?? I co????[/quote]

ta klatka nie nadaje się na 2 szczury,
tym bardziej na 2 samce... :roll:
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Nisia »

Ja wiem, czy zaniża? W moim przekonaniu zawyża (moje przekonanie jest bardzo restrykcyjne). Wg kalkulatora moja klatka (40x70x80) jest na 3 ciury, a ja patrzę na te moje 3 i widzę tłok.
Twoja klatka jest na 1 ciura wg kalkulatora. Aby byla na 2 musialaby mieć min 35x55x60. Poza tym - kalkulator podnosi protest na kazdy wymiar 30 cm i ponizej, poniewaz jest to dlugosc doroslego, w pelni wyrosnietego szczurka. A ten przeciez jeszcze musi miec mozliwosc zawrocenia.
Tak jak pisze sechmet - ta klatka moze byc co najwyzej na 2 nieduze samiczki (tez niekoniecznie, bo wymiary trzeba mocno powiekszyc, aby wypadlo na 2 ciury), ale to tez zalezy od urzadzenia. No i wymiary niewiele mowia...
Desiree
Posty: 71
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 1:56 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Desiree »

ja mam klatke wys.54, szer. 26, długosc 40 i wczesniej służyła jednemu ogonkowi. teraz mam w niej dwa male i chce dobudowac z boku druga klatke, prawie o tych samych wymiarach(wiec calosc bedzie miala ok.80cm długosci, wys.i szer taka jak wczesniej), ale wg. tego kalkulatora nawet jeden szczur w niej nie powinnien byc(za mała szerokosc:/):|
Angie, Tequilla, Frida i Niunia:)
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: małolata »

szerokośc ewentualna minimalna 30 cm, ale to i tak malutko:/ moze zainwestuj w większa jesli oczywiscie masz troche kasy zamiast dokupowywac druga a tę teraźniejsza sprzedaj na allegro, albo komuś dla chomika, myszek?
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
Desiree
Posty: 71
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 1:56 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Desiree »

myslalam czy nie kupic wiekszej, widzialam na allegro za 110zl, ale nawet nie mialabym jej gdzie postawic na chwile obecna:|jakos mialam do tej pory dwa szczury w sumie, oczywiscie pojedynczo i nigdy nie uwazalam zeby ta klatka byla za maa:|sama nie wiem :? teraz im ja troche przerobilam, wyjelam gorne pieterko, zawiesilam duzy hamak na gorze, na ktora wchodza po grubej galezi:)
Angie, Tequilla, Frida i Niunia:)
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: małolata »

jak mozesz to wstaw zdjecia do galerii swojej klatki:)
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
blanka:*edi
Posty: 222
Rejestracja: wt lis 29, 2005 1:00 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: blanka:*edi »

Moja klatka ma długość 77 cm, wysokość 78 i szerokość 46 cm i mieszka tam jeden szczur. Wg kalkulatora jest to klatka na 4 szczury :D
Dum suppetit vita, enitamur, ut mors quam paucissima, quae abolere possit, inveniat
Desiree
Posty: 71
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 1:56 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Desiree »

fajnie miec taka duza klatke :D ale skoro jest taka wielka to powiunnas miec dwa ciury byloby im razniej :D ja zaluje ze moje wczesniejsze szczurzyce trzymalam pojedynczo, teraz widze ile radosci przynosza ogonki w satdzie ;) a fotki klatki umieszcze jak tylko dorwe od kogos aparat. ostatnio dorwalam i porobilam narazie fotki ciurom, o ltce zapomniałam:)
Angie, Tequilla, Frida i Niunia:)
Desiree
Posty: 71
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 1:56 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Desiree »

kurcze doradzcie mi co zrobic :? mam klatke mniej wiecej taka jak ta , praktycznie taka sama i mysle zeby wlasnie dokupic ta co podalam linek. wtedy ta klatka bedzie bardzo dluga, tyle ze ta szerokosc..mowiecie ze jest zbyt waska :? nie wiem co teraz zrobic, czy to naprawde bedzie taki problem, zeby mieszkaly tam dwa ogonki?

oczywiscie klatki chce do siebie przystawic bokiem, tak zeby bylo przejscie przez drzwiczki boczne.

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Czw Kwi 20, 2006 12:36 pm ]
Posty scalone. Jezeli chcesz cos dopisac od razu po wyslaniu posta, uzyj funkcji edytuj. /mod. LuLu

sorki, zauwazylam do dopiero po dodaniu posta ;)
Ostatnio zmieniony czw kwie 20, 2006 11:35 am przez Desiree, łącznie zmieniany 1 raz.
Angie, Tequilla, Frida i Niunia:)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Lulu »

Desiree, jak rozumiem klatki jeszcze nie kupilas?

bo szerokosc jest za mala nawet dla jednego doroslego szczura, poniewaz ciezko mu sie wyciagnac wtedy w klatce...
moze kupic cos takiego >>klik<< a mozna takie klatki znalezc duzo taniej niz w tej akurat aukcji
i wtedy ta klatke co juz masz mozesz postawic na gorze. Gora wtedy co prawda bedzie troche waska, ale zawsze wiecej przestrzeni bedzie, a rozciagac sie by mogly na dole ;)
Desiree
Posty: 71
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 1:56 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Desiree »

oo klateczka super:)tylko jeszcze jest ten problem, ze gdzie ja te klatki wtedy postawie takie wielkie:|musze cos wykombinowac :drap: a w ogole jesli mozna kupic taka klateczke taniej to moze doradz mi gdzie, bede wdzieczna :D
Angie, Tequilla, Frida i Niunia:)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Lulu »

najlepiej na biezaco przegladac allegro, czasami sa na prawde niezle okazje.
link, ktory ja podalam jest do aukcji kolesia ktory sie tym stale zajmuje, oni juz maja swoje ceny, ale warto szukac aukcji osob prywatnych.

no i... supermarkety. tam sa czesto takie mniejsze klatki, a skoro chcesz laczyc, to nie potrzebujesz w koncu giganta, moze byc taka jaka pokazalam. trzeba poszukac... my kiedys w hipermarkecie kupilismy nowa klatke o rozmiarach odpowiednich dla jednego szczura za 30 zl...
Desiree
Posty: 71
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 1:56 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Desiree »

no dobrze, dzieki za rade bede kombinowac :D poki co ogonki sa male i spokojnie sie mieszcza a tej starej, wiec mam jeszcze troche czasu zeby znalezc odpowiednia klatke:)najchetniej to bym im kupila jakas gigantyczna, ale wiem ze mnie wtedy mam z domu wyrzuci ;) ale spoko, za najdalej rok rodzinka sie przeprowadza, mi zostawia mieszkanie i wtedy to bede miala wielgachna klatke i wiecej ogonow :D
Angie, Tequilla, Frida i Niunia:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”