KALKULATOR - Wymiary klatki na

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rzępol
Posty: 16
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 6:04 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Rzępol »

hmmm....moja klatka ma wymiary ok. wysokość 60cm. dł. 60 i szer. 40. Mi sie wydaje dość duża, trzymam w niej 3 szczurki i mnóstwo pierdół. Ba, mam nawet 2 hamaki (na suficie i na półce). Ale jak jej sie tak dobrze przyjze, to wydaje mi sie ze na większe 3 szczury np. samce, albo duze samice (moje panienki są zaskakująco małe jak dla mnie mimo ze sa dorosłe) byłaby za mała. Ale to była największa klatka jaką mogłam dostać w moim mieście;-) A poza tym miałam problem bo przez górne szczebelki najmniejsza ciągle mi uciekała ;-).
Dlaczego nigdzie nie można dostać klatki DLA SZCZURA a nie dla chomika albo szynszyla?! Bo nigdy nie widziałam klatki dostosowanej do potrzeb szczurka (np. z odpowiednimi tunelami, bez karuzel, z odpowiednio duzym domkiem itd.) a przecież zapotrzebowanie chyba jest....

I po co, pytam się malują szczebelki?! :bije:

Ale zauważyliście ze szczur to o wiele większy wydatek niż chomik? Pomojając fakt ze chomicze klatki sa tansze, to w miom przypadku musiałam kupić 2 klatki! Jedną małą, chomiczą i dopiero później dużą, szynszylową (wcześciej 1 miesięczne maluszki pospierdzielałyby moment). Czyli 52 zł klatka mała + 110zł klatka duża. Nawet nie wiecie jakbym chciała po prostu kupić jedną, olbrzymią, z odpowiednio dużymi szczeblkami za 150zł ;-( Czy naprawde nikt o nas (właścicieli szcurków) nie wie?!
:sad2:
kapusta
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: zona »

[quote="Rzępol"]Nawet nie wiecie jakbym chciała po prostu kupić jedną, olbrzymią, z odpowiednio dużymi szczeblkami za 150zł [/quote]
Allegro ;)
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Patha »

:khihi: a moja klatka jest za mała troszkę dla szczurka! :sad2: ale niedługą będe miała klatkę na tyle dużą że zmieszczą się w niej 2 szczurki :jezor2: :jezor2: :jezor2:
panther
Posty: 52
Rejestracja: wt sie 01, 2006 11:42 am

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: panther »

Powiedzmy, że mam taka klatke:
dł. 60 cm
szer. 35 cm
wys. 54 cm.

posiada 2 pięterka
[size=x-small]Tutaj: Satan|Kamikaze|Ojej
W nowych domkach: Enya vel. Blusia|Euforia vel. Hanka|Endorfina vel. Anka|Nervous vel. Nervous
[/size]
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: nefretete »

[quote="panther"]Powiedzmy, że mam taka klatke:
dł. 60 cm
szer. 35 cm
wys. 54 cm.

posiada 2 pięterka[/quote]
panther, a ile kosztowała cię taka klatka?
nefretete
panther
Posty: 52
Rejestracja: wt sie 01, 2006 11:42 am

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: panther »

Ja akurat kupiłam używaną (moja koleżanka mi sprzedała) za 75 zł. Na allegro jest ta klatka >>Klik<< Jak chcesz zobaczyć to patrz w link
[size=x-small]Tutaj: Satan|Kamikaze|Ojej
W nowych domkach: Enya vel. Blusia|Euforia vel. Hanka|Endorfina vel. Anka|Nervous vel. Nervous
[/size]
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: nefretete »

aha... dzięki za info ;)
nefretete
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: sachma »

mam ta klateczke i musze przyznac ze jest dobrza, ale na nie wiecej niz 2 ogony..
Obrazek
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: nefretete »

wlaśnie się zastanawiam nad kupnem takiej klatki, tyleże wolałabym, aby owa klatka była bez wyposażenia, bo sama chciałabym ją użądzic dla ogonów. może gdzieś znajdę :roll:
nefretete
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: MANIAK90 »

A przed momentem sprawiłam moim szczurasom takową wille http://allegro.pl/item119431944_klatka_ ... elka_.html

mmaanniiaa to ja :czarujacy:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
panther
Posty: 52
Rejestracja: wt sie 01, 2006 11:42 am

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: panther »

Fajna klatka... a jak ją urządzisz?

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Sro Sie 09, 2006 9:29 pm ]
Przypominam, ze temat jest o kalkulatorze.
Ostatnio zmieniony śr sie 09, 2006 8:30 pm przez panther, łącznie zmieniany 1 raz.
[size=x-small]Tutaj: Satan|Kamikaze|Ojej
W nowych domkach: Enya vel. Blusia|Euforia vel. Hanka|Endorfina vel. Anka|Nervous vel. Nervous
[/size]
Gomes
Posty: 39
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 11:40 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Gomes »

Limba81 modzie, ten kalkulator chyba źle działa albo w ogóle nie powinienem mieć szczurka w mojej klatce ;/ już sprawdzałem na nim kiedyś ;) pozdrawiam modów ;P
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: limba »

Gomes, z tego co podales wyzej wymiary, masz racje. Twoja klatka jest dla szczura za mala. Moze byc dla jednego malucha dla doroslego chyba ze glownie jako sypialnia a szczur wiekszosc czasu spedza poza klatka.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Gomes
Posty: 39
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 11:40 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Gomes »

Limba81, ja mam teraz taki przebiegły plan :hihi: kupię drugą taką samą klatkę i je zespawam jako narożnik ;) Bo Jurek będzie miał kolegę więc niech będzie więcej miejsca :) pozdrawiam ;)
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: pixxa »

mi wychodzi 6-7 szczurkow :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”