KALKULATOR - Wymiary klatki na

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Celina
Posty: 245
Rejestracja: czw sie 05, 2004 11:42 am
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Celina »

gdy zyl Nunek to mieszkal w klatce o wymiarach takich jak podala Darioslawa ale to miala byc klatka na czas dopoki nie urosnie. Gdy dorosl zalatwilam mu wiekszą klatkę taką po papugach dziadka. Razem z tatą urządzilismy mu ją ale Nuncio byl nieszczesliwy. Gdy zobaczyl swoją malą klateczkę to az się za nią trzęsł. Az bylo widac ze ją pokochal i nie chce sie z niej juz nigdy wyprowadzac :roll: tyle ze moge dodac ze Nunek byl wprost aniolkiem. Cale 24 h na dobę mial otwarte i mial pod swoim panowaniem calą komode wiec miejsca mial naprawde sporo. a najwiekszym plusem bylo to ze nigdy z tej komody nie zeskakiwal bo byl strasznym boidudkiem. Dopiero na starosc zaczal skakac mi w nocy na lozko i zasypial na poręczy obok mnie :zakochany:

a wczoraj moim dziewuszkom polaczylam klateczki i mają jedna duzą o wymiarach 56 cm dlugosci 34 szerokosci i wysoką na 84 cm :D
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli                           
Obrazek
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: fafix! »

Ja bede miala klatke(juz zamowilam, tylko czekam az przyjdzie) o wymiarach 60x37x85,5 cm. Troche za nia zaplacilace(raczej nie byl to jakis interes zycia, wiec nie ma co sie chwalic), ale ciesze sie, ze szczurki beda mialy luz, bo bede miala 2, a w kalkulatorze wychodzi, ze jest na 3. :P
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Fatty »

Moja klatka(55/60/36), według kalkulatora jest na 2 szczurasy. teraz z perspektywy czasu, i majac ją przed oczyskami mymi paskudnymi, biorąc pod uwagę,że będą tam mieszkać 2 chłopaczki -zdaję sobie sprawę,że za wielka to ona nie jest. No cóz -w ramach poprawki, pozostaje mi częste wypuszczanie ogonów :)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Joanka »

Wyszło mi, że moja klatka jest za mała na dorosłego szczura. :( A Flora całe życie mieszkała w jeszcze mniejszej, tę tutaj kupiłam jej już pod koniec. :(
Ona ma takie dwie półeczki w dnie, na jednej opiera się poidełko, na drugiej kraty, półeczki są szerokie i przez to klatka mierzona u dołu jest dużo mniejsza, niż mierzona u góry. Zmierzyłam dół, bo w końcu po suficie Falka nie biega i wyszło 24/25/38. Niedobrze. :(
Some men like the fishing
And some men like fowling
And some men like to hear
The cannonballs are roaring
Me - I like sleeping
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: fafix! »

Wedlug kalkulatora to w ogole sie nie miesci szczurek, bo wymiary z tego co wiem musza byc conajmniej 30. 5 cm. :P Radzilabym Ci kupic wieksza klatke i wtedy bedziesz miala czyste sumienie, ze zapewnilas odpowiedni dom swojemu zwierzakowi.

Ja teraz czekam na moja klatke(60x40x85,5), ktora musze urzadzic i w ogole... Zeby jutro przyszla. :drap:
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: sachma »

zawsze mozna zlaczyc dwie klatki ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: PALATINA »

Ja mam klatkę 40X65X71 i wg kalkulatora mogę w niej trzymać moich 3 chłopców, ale jak podrosną, planuję im kupic drugą taka sama i połączyć obie.
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Joanka »

[quote="dziwna"]Wedlug kalkulatora to w ogole sie nie miesci szczurek, bo wymiary z tego co wiem musza byc conajmniej 30. 5 cm. :P Radzilabym Ci kupic wieksza klatke i wtedy bedziesz miala czyste sumienie, ze zapewnilas odpowiedni dom swojemu zwierzakowi.[/quote]
Nie zanosi się na to, żeby przez najbliższe kilka miesięcy było mnie stać na nową klatkę. Czy niski stolik o powierzchni metr na metr, na którym klatka stoi zawsze otwarta, wynagrodzi szczurowi tę ciasnotę?
Some men like the fishing
And some men like fowling
And some men like to hear
The cannonballs are roaring
Me - I like sleeping
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: PALATINA »

[quote="Joanka"]Czy niski stolik o powierzchni metr na metr, na którym klatka stoi zawsze otwarta, wynagrodzi szczurowi tę ciasnotę?[/quote]

Do czasu kupienia wiekszej klatki pewnie tak? :roll: ;)
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: fafix! »

Nie bede tu udawala jakiegos eksperta, bo takowym nie jestem, ale mysle, ze jezeli szczurek jest przez wieksza czesc dnia wypuszczony, a w klatce spedza glownie noc i te godziny w ktorych Cie nie ma to jakos przezyje do czasu, az znajdziesz fundusze na wieksza klatke(bo sa dosyc drogie :? ).
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Velis »

Obliczycie mi? Bo mi kalkulator nie działa... :(

Dł. 55, szerokość 33, wysokość 52. Nie ma pięterek. Planuję dorobić pół piętra (:

W razie co mogę połączyć ją z drugą klatką. Link -> klik

Starczy na dwa ciurki? :flex:
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Lulu »

Obliczycie mi? Bo mi kalkulator nie działa... :(
co Ci nie dziala :drap:

wg kalkulatora klatka dobra dla 1 szczura.
wydaje mi sie, ze po polaczeniu z ta druga bedzie ok na dwa.
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Velis »

To dobrze. Ale i tak mi się wydaję, że ta klatka duża jest :) największa jaką do tej pory miałam. Ważne, że szczurkom będzie wygodnie (;

Dzięki LuLu. :przytul:

A nie działał mi kalkulator na tej angielskiegj stronie ;D. a w zwykłym wyszło 0,15 (:
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: sachma »

[quote="Velis"]Ale i tak mi się wydaję, że ta klatka duża jest :) największa jaką do tej pory miałam. Ważne, że szczurkom będzie wygodnie (; [/quote]

zobaczysz, jak dziewuchy urosna to nie bedzie sie wydawala taka duza :P
Obrazek
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

KALKULATOR - Wymiary klatki na "x" szczurów

Post autor: Velis »

[quote="sachma"][quote="Velis"]Ale i tak mi się wydaję, że ta klatka duża jest :) największa jaką do tej pory miałam. Ważne, że szczurkom będzie wygodnie (; [/quote]

zobaczysz, jak dziewuchy urosna to nie bedzie sie wydawala taka duza :P[/quote]
Australia już jest duża jak na 3 miesiecznego szczuraka :) . Ale taka milusia w dotyku :zakochany:


Właśnie doliczyłam na tym kalkulatorze po 2 cm w szerokości i wysokości i pomieści dwa szczurasy :D.
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”