[Klatka] - Klatka składana

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - Klatka składana

Post autor: Livonia »

czy ktos moze mi polecic jakas dosc duza klatke skladana? dla jednej szczurzycy? czesto wyjezdzam a Tika ze mna... prosze o pomoc i linki:)albo adresy sklepow na terenie zielonej gory lub poznania...zalezy mi zeby klatka kosztowala do 60 zl. czy takie klatki sa drozsze niz inne?:)pozdraiwam
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 8:25 pm przez Livonia, łącznie zmieniany 1 raz.
Asia
Posty: 51
Rejestracja: pt mar 25, 2005 6:24 pm

[Klatka] - Klatka skladana

Post autor: Asia »

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49085791

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49235643

te adresy to tanie dosc klatki tylko sie musisz zoriętować cze pręty nie są za szeroko

http://www.allegro.pl/search.php?string ... cription=1
a tu możesz sobie jeszcze poszukać
pozdrawiam papapa :lol: :D :lol: :D
szedł facet koło koparki i dał sie nabrac :P
szczurzyce Wiola i Lena
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - Klatka skladana

Post autor: Livonia »

ta 1 sie komplentie nie nadaje(mam malego szczurka)ta druga bardzo fajna ale niestety juz cos innego zamowilam z allegro nie widzialam tej...:( trudno albo bede jedzic z ta co mam albo nie bede jezdzic... dwa wyjazdy mi zostaly do poznania;)
Zacharia
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:13 pm
Lokalizacja: Rybnik

[Klatka] Klatka-składana

Post autor: Zacharia »

Szukam klatki dla dwóch szczurków, dość dużej i składanej. W rossądnej cienie :) Bo na forum nie znalazłam żadnego wątku o takiej klatce.

Dzięki za pomoc ;)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Klatka-składana

Post autor: lavena »

Jedyna składana klatka jaka znam to ta:
http://www.allegro.pl/item496606533_zes ... retki.html
Sama ją mam i jestem bardzo zadowolona. jest duża... bardzo duża... dwa będą miały jak w raju :D :P

U mnie mieszka w niej dwóch panów a teraz próbuje dołączyć nowego... wierz mi jak masz kupić klatkę kup od razu większą... GMR Cię dopadnie wcześniej czy później ;)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Klatka-składana

Post autor: maua_czarna »

http://www.allegro.pl/item498061212_kla ... s_7mm.html

my mamy m.in. dwie takie i mysle,ze cena rozsadna. pozatym sprawdzaja sie tez przy starszych szczurkach, ktore nie lubia sie wysoko wspinac. a i mlodszym mozna fajnie urzadzic :)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Klatka-składana

Post autor: Nina »

Klatka bardzo fajna, ale mnie strasznie wkurza to, że nie da sie jej całkiem rozłożyć, bo ciężko się ją myje w wannie.
Rewelacyjna dla maluszków, nie ma szansy żeby wyszły :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Zacharia
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:13 pm
Lokalizacja: Rybnik

Re: Klatka-składana

Post autor: Zacharia »

Nie będe zakładać nowe wątku tylko spytam sie tu: :)

Która klatka lepsza dla jednego szczurka (niestety musi mieszkać sam pomimo kastracji nadal jest agresywny dla innych szczurków)

http://www.allegro.pl/item491959250_kla ... _max3.html <-- tylko że nie kolorowa.

http://www.allegro.pl/item501994355_sup ... 36_cm.html

Którą wy byście wybrali?

PS: Pytam sie w imieniu koleżanki :)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Klatka-składana

Post autor: maua_czarna »

Zdecydowanie ta z drewnianymi poleczkami :)
Pieterka z pretow nie sa dobrym rozwiazaniem dla szczurkow. Takie poleczki trzeba by bylo zaimpregnowac i szczurek bedzie mial super domek:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klatka-składana

Post autor: ogonowa »

Szczerze mówiąc, wybrałabym drugą klatkę.. Taka jakaś mniej chomikowata się wydaje, ale i tak jest mała.Ale.. i tak jest malutka, więc jeśli miałby tam mieszkać do końca życia.. Ja bym kupiła odrobinę większą. Ale chyba może być ;) Jaki wiek szczura?

Oczywiście musisz wyjąć kołowrotki, drewniane półki itp. Czy tam koleżanka :P
Zacharia
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 7:13 pm
Lokalizacja: Rybnik

Re: Klatka-składana

Post autor: Zacharia »

Wiem że kołowrotek trzeba wyjąć :) Bo szczurek mógł by sobie ogon połamać x/

Szczurek już dorosły jest, miał dużą obszerną klatke ale sie zniszczyła a kumpela odkłada piniądze na taką dużą woliere ale narazie w czymś musi mieszkać więc klatka będzie narazie mniejsza.
maua_czarna pisze:Takie poleczki trzeba by bylo zaimpregnowac
A jak to zrobić? Bo szczerze nie mam pojęcia o czym mowa.

I czy te półeczki nie nasiąkną moczem i nie będą nieprzyjdemne w zapachu?
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klatka-składana

Post autor: ogonowa »

Mówię ,ze trzeba je wyjąć, bo przesiąkną siuśkami i będzie zapach..nie miły. ;)
Gdzieś w tym dziale był temat o tym jak te półki impregować ,czy jak to tam się pisze.
Poszukaj.

Pytanie do laveny:
Jak ta klatka którą masz się sprawdza? Bo szczerze wygląda bardzo zachęcająco, a na wakacje, chce kupić jakąś większą, a ta starcza na moje szczurze możliwości. I jak ona się rozkłada? Mogę prosić fotki ?(Takiej rozłożonej). Czyści się ją wygodnie? I w ogóle napisz jak to się użytkuje i czy dobrze.
Zainteresowana jestem bo mieści się tam 7 szczurów, a to takie maximum na przyszłość, dla mnie ;)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Klatka-składana

Post autor: maua_czarna »

Zacharia pisze:A jak to zrobić? Bo szczerze nie mam pojęcia o czym mowa.

I czy te półeczki nie nasiąkną moczem i nie będą nieprzyjdemne w zapachu?
Jesli zaimpregnujesz, to nie nasiakna:) Ja mam drewniane i sluza dobrze juz 2 lata. Zaimpregnowac mozna malujac lakierem akrylowym (na bazie wody,koniecznie!! zadnej chemii :) ). Ja malozalam poleczki kilka razy (5,moze 6- nie pamietam) i nie przesiakly nigdy moczem :)

To juz chyba zakrawa na OT :-[
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klatka-składana

Post autor: ogonowa »

btw, przepraszam, że odkopuję, ale: temat o składanych klatkach. Nie zauważyłaś Zacharia?
Wystarczyło wpisana skladana (przez "l" ,nie "ł") To tyle, bo znalazłam ,to chyba można połączyć albo zamknąć ::) ;)
Sagitta0202
Posty: 264
Rejestracja: śr mar 11, 2009 10:50 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: [Klatka] - Klatka skladana

Post autor: Sagitta0202 »

Odkopuje. Może mi ktoś polecić składaną klatkę "wyjazdówkę"(czyli może być bardzo mała, tak żeby było minimum zajęte miejsca w bagażniku) na dwa szczury? Rozmiarowo może być na pół szczura nawet bo to tylko żeby wyglądała bo szczury będą tam tylko spać.
:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”