[Klatka] - dla 3 szczurkow

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: molll »

Newbie pisze:mam pytanie co do metrażu klatki dla trzech samiczek
poki co mam dwa maluchy, chcę zaadoptować trzeciego i stąd to pytanie bo wiem ze klatke musze powiększyć

w tej chwili mam klatke ok. 36x55x60 i czy myslicie ze wystaczy ja polaczyc z ta klatka?
http://allegro.pl/sliczna-klatka-dla-pt ... 93057.html

na moje oko jest za wąska i ta co masz i ta z allegro. Troszke szerzej dla szczurasów być powinno. Conajmniej 40 cm
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Newbie »

noi wlasnie dlatego (myślę) ze w przyszłym tygodniu dostane 70x40x80 i bedzie cacy :P
Obrazek
Awatar użytkownika
molll
Posty: 722
Rejestracja: pt lis 12, 2010 3:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: molll »

wtedy napewno :)
Ze mną: liczi... mango juz za TM ... :'(
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Wiktoria18
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 06, 2017 3:15 pm

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: Wiktoria18 »

KIRA ŁOBUZ pisze:Fajna klatka . Dla 2 była by super ale dla 3 jezeli duzo biegaja to mysle ze tez bedzie dobra.

Aktualnie mam 2 średniej wielkości samce, mają dwie klatki połączone razem jedna z nich ma wymiary 60x40x70 a druga doczepiona do góry ma wymiary 48x42x32, chciałabym przygarnąć 3 chłopczyka ale nie wiem czy klatka będzie dla nich wystarczająco komfortowa. Większa klatka została dokupiona niedawno więc w najbliższym czasie nie będę kupowała nowej. Jeżeli chłopcy sporo biegają i mają dobrze zagospodarowaną klatke to czy będzie odpowiednia na 3 ogony? :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Klatka] - dla 3 szczurkow

Post autor: IHime »

Wiktoria18 pisze:Aktualnie mam 2 średniej wielkości samce, mają dwie klatki połączone razem jedna z nich ma wymiary 60x40x70 a druga doczepiona do góry ma wymiary 48x42x32, chciałabym przygarnąć 3 chłopczyka ale nie wiem czy klatka będzie dla nich wystarczająco komfortowa. Większa klatka została dokupiona niedawno więc w najbliższym czasie nie będę kupowała nowej. Jeżeli chłopcy sporo biegają i mają dobrze zagospodarowaną klatke to czy będzie odpowiednia na 3 ogony? :)
Nie. Większa klatka to takie absolutne minimum, raczej dla dwóch małych dziewczynek. Dostawka jest tak maciupka, że właściwie nie robi różnicy. Lepiej chwilę się wstrzymać, uzbierać trochę grosza i kupić coś, co będzie naprawdę komfortowe dla ogonów. 3-4szczurówki nie kosztują wcale więcej niż 2-szczurówki, jeśli tylko spokojnie się rozejrzeć za dobrą ofertą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”