[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

Nowa klatka :)

Post autor: KaRa »

Dziś moim 4dziewczynom kupiłam klatkie o wymiarach [dł/szer/wys]
540 x 340 x 750. Jest fajna ocynkowana :wink: i kosztowała mnie 81zł więc nie tak nawet drogo 8) a dziewuchy się cieszą jak głupie, tylko jeszcze za dużo nie zamątowałam półek bo czasu nie miałam. To klatka dla ptaków ale jest ok bo mniejsza napisem dla gryzoni kosztowała 98zł :? Oto zdjęcie właśnie takiej klatki jak moim kupiłam:
Obrazek
Jak myślicie był to dobry zakup?
Obrazek
KIRA ÂŁOBUZ

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Fajna ale te wymiary to w jakih jednostkach:? :?: Czy nie zamała bo ja na 2 mam 40x30x80 (jesli w cm)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: Ania »

Zapewne w mm. Jesli chcesz w cm to odejmij od każdego jedno zero.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: Angua »

[quote="KIRA ŁOBUZ"]Fajna ale te wymiary to w jakih jednostkach:? [/quote]
Faaaajnie by było, jakby w centymetrach :wink: klata na wysokośc dwóch pięter, sama bym w takiej zamieszkala, tylko gdzie ja postawić? :wink:
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
KIRA ÂŁOBUZ

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Nie no bo wydało mi sie jakies dziwne . A wiesz moze gdzie w lublinie mozna dostać fajną klatke .
P.S
Jesteś złośliwa :?
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: krwiopij »

a ja na przyklad z mojej zlosliwosci rezygnowac nie zamierzam... i uwazam, ze taka lagodna zlosliwosc, jaka moglismy to zaobserwowac, jest zupelnie w porzadku i dodaje dyskusji kolorytu... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
KIRA ÂŁOBUZ

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Dobra .
P.S
Krwiopijka pozdrów djabełka szkoda ze go wykastrowałoś bo chciałam zeby został ojcem dzieci majki :cry: obydwoje są bezowi i mają podobne charaktery hahaha
Pidgin
Posty: 48
Rejestracja: pt mar 26, 2004 7:04 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: Pidgin »

[quote="KIRA ŁOBUZ"]P.S
Krwiopijka pozdrów djabełka szkoda ze go wykastrowałoś bo chciałam zeby został ojcem dzieci majki :cry: obydwoje są bezowi i mają podobne charaktery hahaha[/quote]
Po pierwsze to nie było śmieszne (przynajmniej dla mnie) :? . Zgadzam się z krwiopijką, że drobne złośliwości dodają kolorytu dyskusjii, ale żeby caly post był niezbyt smaczną docinką to lekka przesada. No i sama złośliwość jest do bani, bo akurat krwiopijka nic o Tobie nie pisała... i temat nie ten. Zamiast sama z siebie się pośmiać docinasz innym :? .
Pozdrawiamy: Kuleczka i ja :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: krwiopij »

oki... ja zgubilam watek... jesli chodzi o post Angui (Anguy? :P), to ja nie widze w nim absolutnie nic zlego - dla mnie byl zabawny i nie bylo w nim grama agresji...

KIRA - dziekujemy bardzo za pozdrowienia - diabel juz zostal podrapany za uszkiem... :) na szczescie on nie wydaje sie byc strata klejnotow zmartwiony, czuje sie swietnie i wciaz wykazuje zywe zainteresowanie dziewczynami... :twisted: hmm... nie jestem tez pewna czy rozmnazanie takiego potwora bylaby dobrym pomyslem - to jest z charakteru bardziej kot niz szczur... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
KIRA ÂŁOBUZ

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Wiesz te beżuwki hyba juz tak mają czytałam o djabełku i widze podobienstwo majka tez jest bardziej niezalezna od Kiry. :wink:
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: KaRa »

Oto jest ta moja klatka z szczurami 8) Narazie jest strasznie byle jak użądzona, ponieważ póleczki się dopiero robią. Narazie jest tam hamaczek, półeczka taka zrobiona na szybko, dość spory kawałek kory jako półeczka no i domek dla małych bo lubią jeszcze w nim spać.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: IVA »

Piękna, a jak sama mówisz, gdy ją urządzisz do końca to ogonki będą miały używanie :D
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: moni »

KaRa czy ty masz te dwie klatki ze sobą połączone czy są osobno, bo ostatnie zdjęcie wskazuje,że są razem.Pytam z ciekawości.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: KaRa »

to są 2 klatki osobno na dolnym zdjęciu 8)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”