[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rydzo

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: Rydzo »

Ładna klateczka - duża i jak sie ją dobrze urządzi bdą szczurki zadowlolone :)
olek
Posty: 66
Rejestracja: pn gru 08, 2003 6:27 pm

czy starczy????????

Post autor: olek »

mam pytanko :lol: czy dla moich 4 chlopcow,starczy klatka o wymiarach wys 80 szer 40 dl 45 oczywiscie to jest w centymetrach -jakby ktos nie wiedzial.dodam tez ze klatka toi na komodzie i szczurki maja cala dobe klatke otwarta.wiec moga biegac rowniez po komodzie a to dodatkowe 80 cm jakby klatki!!!!!!!!!!! :)
pozdrowionka od moich ogonków
Szatana,Diabła,Henia,Gucia i Maciusia
Chips
Posty: 57
Rejestracja: czw lip 08, 2004 6:27 am

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: Chips »

Hmm...W sumie klatka jest bardzo wysoka, z szerokością i długością też nie jest źle. A jeśli jeszcze do tego cały dzień mają ją otwartą, to myslę, że jest super :D

Masz może możliwośc wklejenia zdjęć tej klati? I wogóle swoich szczurków?
..: Ze mną: Bucik, Agutek, Szyszka (ur. 7.07.2004) i Przesterek (adoptowany 1.09.2004) :..

..:: Był ze mną: Chips , tatuś ww szczurków("Chipsik", "Pysiek", "Potworek"); odszedł 30.05.2005 ::..
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: Ania »

Jak dl;a mnie taka klatka jest dobra wyłącznie dla 3 samców i ani jednego więcej, nawet małego. Będą walczyć o teren. Trzymam w podobnej klatce 3 samców i problemy już się zaczynają, trzeba będzie sprawić większą (2 dorosłe i jeden średni chłopiec).
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
olek
Posty: 66
Rejestracja: pn gru 08, 2003 6:27 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: olek »

hmm a gdybyl dolaczyl do tego jeszcze jedna klatke 40/45/30 .to by bylo chyba juz dobrze
matka mnie zabije ale uj z tym
najwyrzej bede mial osiedle
ale poswiece sie dla dobra moich szczurkow;-) dziekuje za rady
pozdrowionka od moich ogonków
Szatana,Diabła,Henia,Gucia i Maciusia
Vileyka
Posty: 7
Rejestracja: wt sie 24, 2004 6:29 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: Vileyka »

A czy klateczka o wys. 60 szer. 45 i dł. 28 nadaje się dla dwóch ogonków? bo nie wiem czy nie będzie za mała....
w sumie... to moja szczura jest odemnie o wiele mądrzejsza...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: lajla »

vileyka wedlug mnie jest zamala. choc jak bys duzo puszczala to moglo by byc chyba ok.
olek towim 3 samczyka bedzie ciasno ania ma racje ze moze byc im tam zle. choc jak mam taki terenek do wybiegania i napewno tez puszczac to powinoo byc spoko
shauma
Posty: 18
Rejestracja: pt sie 06, 2004 1:38 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: shauma »

a klatka 70 cm (dlugosc) 30cm (czerokosc) i 30 (wysokosc) dla ilu jest dobra ? dla jednego jest ok nie ?
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: myszka »

hmm... a ma pięterko?? chyba trochę niska, czy to nie jest czasem taka jak na królika czy świnkę??
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: sauatka »

a przy okazji :) jaka klatka bedzie w sam raz dla 2-3 szczurzyc, przy czestym wypuszczaniu z klatki (praktycznie caly dzien na wolnosci, tylko w czasie nieobecnosci w klatce)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: lajla »

[quote="shauma"]a klatka 70 cm (dlugosc) 30cm (czerokosc) i 30 (wysokosc) dla ilu jest dobra ? dla jednego jest ok nie ?[/quote]
dla jedneo ok :)

dla 2 szczurow odpowiednia klatka bedzie klatkla o wymiarach : 60 wysokosci/30-40 dlugosci i 50 szerokosci dla 3 szczurow moze byc 60 wyssokosci 40 dlugosci i 60 szerokosci.

jakby co obliczam to kalkuratorem ktorey jest podany na staronie krwiopijki:)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: sauatka »

o dzieki lajla, a ile taka klateczka moze kosztowac ? :>
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: lajla »

niestete takie kalkuratora nie znam ;)
to zalezy od producenta i tez gdzie ja bedziesz kupowac... w osiedlowych zoologicznych czesto bywa taniej niz w tych supermarketach a najlepiej pojechac do jakiej hurtowni. ale zdaje mi sie ze za taka klateczke 60-80 zl mozesz wydac, ale podkreslam wydaje mi sie.
shauma
Posty: 18
Rejestracja: pt sie 06, 2004 1:38 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: shauma »

ja nie kupowalam ale sama robilam klatke :) za przeproszeniem szlak mnie trafil bo kupowalam siatke do klatki i w internecie znalazlam ze 1mkwadratowy kosztuje 16 zl, a koles powiedzial ze to tylko jak sie bierze hurtem i za metr chcial 50 zl !!! fajfus jeden normalnie dlatego ma tylko jedna strone z siatki :( a wlasciwie to z plotu...ale to chyba itak by nie robilo wielkiej roznicy bo ja mam klatke zrobiona na wymiar wneki w szafie :) nie ma niestety zadnych pulek... ale spokojnie, jak bedzie sianko to kupie taka siatke do robienia klatek dla ptaszkow tylko ze to kosztuje okolo 80 zl i 10 metrow tego jest :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”