[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: sauatka »

hehe dzieki Lajla :) i pozdrow tam Floyda hehe
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: sauatka »

hehe dzieki Lajla :) i pozdrow tam Floyda hehe
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: Beeata »

od maja klatki bardzo podrozaly wiec radzilabym allegro albo faktycznie wlasna konstrukcje jesli ktos ma dar bozy do takich prac:)))
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: lajla »

ale baeta pamietaj ze szczecin jest troche odalony od trzebiny i nie wiemy jak to z cenami jest ;)

ale jak sobie przypomne jakie te klatki kiedys tanie byly moja bardzo dobra klatka nie mam jej przysobie ale mala nie byla kosztowala 52 zl a teraz male dla chomika kosztuja 48! absurd :lol: ;)
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: Beeata »

Fakt,w mniejszej miejscowosci moga cos jeszcze sklepy miec tanszego na zapleczu. Ostatnio widzialam klateczke...nie,wlasciwie to bylo klaciatko wielkosci pudelka proszku do prania i kosztowalo 38 zl.Nic tylko wywalacv ciuchy z szafy i przerabiac na klatke:)))))
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: lajla »

dokaldnie! u mnie takie male transporterki sa starsznie drogie tylko sie pobic! a poidelka tez starsznie zdrozaly ja moje kupowalam za 3 zl a nowe takie same za 8!! eeeh tylko sie zabic ;) no tak ale ludzie kupuja swoim zwierzaka male klatki wiec ich ceny rosna, a malo jest klatek ktore sa odpowiednich wielkosci najczesciej sie spotyka klatki dla chomikow, szynszyli i wielkie...
tavion
Posty: 26
Rejestracja: śr kwie 20, 2005 12:12 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: tavion »

Jaka klatka jest odpowiedniejsza dla ogonkow ?! U mnie w zoologu sa dwa interesujace modele w cenia do przezycia ;) Jedna jest bardzoo wysoka (62 cm) lecz ma mala glebokosc (33 cm) ps: szer to 52 cm
Klatka numero duo xD szynszylowka; 37x40x58 cm
Zamieszkaja w niej moje dwa ogoniaste skarby xD No ale planuje jeszcze 2 maluchy...Ktora lepsza ?! A moze ktos poda jakies linki do zarabczastych xD klatek ?! (max do 110 zl...) Lub adres zoologa w krakowie ?! blagam (na kolankach, a jak ?! xP ) o szybka odpowiedz !
Podawac ! xD

Pozdrawiam Tav i ogonki: Diesel i Ebola
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 5:50 pm przez tavion, łącznie zmieniany 1 raz.
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: morzeszek »

na 4 szczury bo z tego co zrozumiałem toi chcesz mieć 4
to żadna z nich sie nie nadaje
a na 2 to leprza jest ta dróga
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: Dona »

Ja bym powiedziała, że ta pierwsza jest lepsza (tak patrząc po wymiarach...). A co do klatek - polecam poszukanie na allegro, często trafiają się całkiem przyjemne klaciory. Aha, nie musisz patrzeć tylko na klatki dla gryzoni, te dla ptaków też są całkiem niezłe.
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: knautia »

no tak niech nas nie zmyli nazwa, klatki " dla gryzoni" to sie rzadko nadają... raczej szynszylówki, albo dla ptaków, albo dla wiewiórek... standardowe klatki dla gryzoni, to chyba dla myszek albo chomików są, bo są małe i napchane bezużytecznymi w przypadku szczurasa zabawkami...
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: agacia »

Moja klatka byla zatytulowana "dla chomika",ale jest ogromniasta i na wyposazeniu miala domek i kolowrotek.Na razie szczurki jeszcze sie w domku mieszcza,ale chyba z niego wyrosna niedlugo,a kolowrotek polubily o dziwo :shock: :P
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: Dona »

Tyle że w kołowrotku mogą sobie uszkodzić ogonki... Poza tym wątpię, żeby zajęło je to na długo... :roll:
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: Lulu »

ale za to z kolowrotkow mozna fajne hamaczki zrobic. oczywiscie jezeli ma boczna scianke ;)
tavion
Posty: 26
Rejestracja: śr kwie 20, 2005 12:12 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: tavion »

taaa agacia szczesciaro ;) moje smierdziuchy to na kolowrotek weszly, powachaly i chcialy tam nasikac :roll: :lol:

Edit: Jakby jakis rodowity krakowianin (xD) tu zawital to niech poda adres zoologa z wielgachnymi klaciorami (do 120 zl) w naszej miescinie, plooose :lol:
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

[Klatka] Klatka dla 4 szczurkow.

Post autor: agacia »

Ja mam taki kolowrotek przyczepiany do kratek,wiec nawet jak ogonek im wisi to krzywdy sobie nie zrobia,ale nie wiem czy beda sie tam miescic jak podrosna,bo na razie maluchy 5 czy 6 tygodni maja :wink: Oczywiscie jak znajde troche czasu to wymysle im jakies ciekawe zabaweczki i przemebluje pieterka,ale na razie tak jak jest im pasuje 8)
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”