RE: [Klatka] - Master 2

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - Master 2

Post autor: Mona i Kuba »

Hej!
Czy ktoś z Was posiada może klatkę Animals Master 2 albo po prostu mógłby się na jej temat wypowiedzieć ? Chcielibyśmy naszej szczurce kupić coś większego, a może też weźmiemy jej koleżanke :) W każdym razie wpadliśmy na trop tej klatki, ale i też wyczytaliśmy o niej kilka nieprzychylnych rzeczy... Wszelkie sugestie, pomysły, rady, opinie mile widziane :D
Ostatnio zmieniony śr lut 15, 2006 7:31 pm przez Mona i Kuba, łącznie zmieniany 1 raz.
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
mlodyszyna
Posty: 38
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:11 am

[Klatka] - Master 2

Post autor: mlodyszyna »

Czy chodzi Ci o tą kalte http://www.animalia .pl/produkt.php?kat=115&id= 1377

Jesli tak to ja rowniez czekam na opinie o niej ! Tez zastanawialam sie nad nia dla mojego ogona :) Zastanawiam sie ile ta klatka moze wazyc, (czytaj ile wyniesie mnie koszt przesylki)
Z cennika Poczty Polskiej, paczki:
- do 1kg - 6 pln
- od 1 do 2kg - 7,5 pln
- od 2 do 5kg - 9 pln
- od 5 do 10kg - 16 pln
- od 10 do 15kg - 21 pln
- od 15 do 20kg - 30 pln
Ostatnio zmieniony sob lip 02, 2005 2:23 pm przez mlodyszyna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - Master 2

Post autor: Mona i Kuba »

Zgadza się. Też widziałem tą ofertę i również nie mam pojęcia ile może ona ważyć... No i nie jest podane jaka jest odległość między kratkami... No i właśnie jak się zastanawiałem nad tą klatką wpadłem na to i nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
mlodyszyna
Posty: 38
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:11 am

[Klatka] - Master 2

Post autor: mlodyszyna »

Kurcze , nie wiem :| narazie rogladam sie za klatka , nie chce by moja mala siedziala w akwarium ! Jesli jest malutka i nie wyskakuje to nie ma problemu , ale potem akwarium trzeba przykrywac :) a ta klatka ,tak jak pisze osoba ze strona jaka podales , jest ladna i atrakcyjna, ale jak ma byc malo funkcjionalna bo szczur mi bedzie wychodzil kiedy chce , to ja dziekuje :|
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

[Klatka] - Master 2

Post autor: Dona »

Ja mam taką klatkę :) Myślę że dla jednego ogonka ok, ewentualnie dla dwóch samic. Pod warunkiem że są wypuszczane ;) odległości między prętami wynoszą 1,5cm, ale nie ma się co martwić że szczur z niej ucieknie.

Coś jeszcze? ;)
mlodyszyna
Posty: 38
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:11 am

[Klatka] - Master 2

Post autor: mlodyszyna »

Jaka jest waga tej klatki ? Pustej ;) bez szczurasa i dodatkow :D
I czy ogonek zadowolony z klatki ?
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

[Klatka] - Master 2

Post autor: Dona »

yyy... waga... szczerze mówiąc to będzie ciężko mi sprawdzić biorąc pod uwagę to, że mam ją połączoną z inną klatką a nie mam w domu kuwety... ale hmm... na oko... 2-3kg? Może mniej ;) Myślę że przy wysyłce pewnie będzie w przedziale za 9zł.
Ogony nie narzekały i nie narzekają :)
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - Master 2

Post autor: Mona i Kuba »

Wciąż martwi nas tylko jedna rzecz. Czy 1,5 cm to nie jest aby trochę za dużo ?? Nasza obecna klatka ma odstępy 1 cm... a z drugiej strony Donie ogonki nie pouciekały :D
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

[Klatka] - Master 2

Post autor: Dona »

Dobra, jeśli mam być dokładna to jest jakieś 1,35cm :D Mnie Pestka nie uciekła, trzymałam ją na początku samą w tej klatce jak miała jakieś 2 miesiące. Nie wyszła. :)
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - Master 2

Post autor: Mona i Kuba »

Rozmowy o klatkach ciąg dalszy :) Wypatrzyliśmy jeszcze w necie klatkę Animals Chomik 3. Wymiary nie najgorsze, bo 53x33x75, kalkulator podaje, że mogą tam mieszkać nawet 3 ogonki. Więc znów pytanie. Czy ktoś ma może tą klatkę i może podzielić się opinią na jej temat?? Dzieki :D
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
mlodyszyna
Posty: 38
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:11 am

[Klatka] - Master 2

Post autor: mlodyszyna »

a mozesz zapodac jakiegos lina do tej klatki Animals Chomik 3 ?
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - Master 2

Post autor: Mona i Kuba »

Jasne, jest również w ofercie Animali. Tylko, że na zdjęciu jest klatka Chomik 1 (wiem, bo właśnie taką mam). Więc może ktoś mógłby rzucić parę słow, jak choćby jak ta klatka wygląda, ile ma poziomów, wejść itp
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

[Klatka] - Master 2

Post autor: jutka »

Ja mam klatkę Chomik 3, wyjściowo miała 4 poziomy, ale tylko troje drzwiczek, wiec najnizsze pieterko wymontowalam - tak mi zresztą zaleciła sprzedawczyni w sklepie. Jedne drzwiczki są od góry, dwa pozostałe z boku. Rozstaw między prętami ok. 12 mm.
Waga trochę poniżej 5 kg (chyba tak, bo wazylam na wadze lazienkowej, ktora nie jest zbyt dokladna). Podłogi pięterek nie są tak wymyślne jak w Master 2, tzn. są proste i zajmują całą powierzchnię piętra.
Ogólnie jestem z niej bardzo zadowolona, ale minusem jest kuweta z wysuwaną szufladą - i tak jej nie wysuwam, bo na dole stoi domek, za to mocz szczurków dostaje się pomiędzy te dwie kuwety i śmierdzi.
Drugi minus to zaczepy między klatką a kuwetą - zupełnie się nie trzymały i jeden zaginął przy którymś myciu klatki a drugi gdzieś mi szczury wyniosły :?
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - Master 2

Post autor: Mona i Kuba »

Serdeczne dzięki jutka :D Właśnie takich informacji nam było trzeba :) W tym porównaniu Master 2 Vs Chomik 3 :D Chomik wypada jednak chyba lepiej nawet pomimo tych minusów, które podałaś... ta klatka jest jednak większa... zastanowimy się jeszcze. Dzięki :)
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
dummy
Posty: 84
Rejestracja: pt lut 18, 2005 4:59 pm

master ii

Post autor: dummy »

ta klatka razem z przesylka kosztuje 71zl(mam ja polaczona z Inter Zoo Pig II) i tyle zaplacilam z przekazem
?Stary lew jakby się regenerował. Ale dziwnie. Zdradza wszelkie oznaki młodego osła.(S.J.Lec)(To oczywiście o mnie...)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”