RE: [Klatka] - Master 2

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - Master 2

Post autor: Mona i Kuba »

Czy w takim razie mogłabyś powiedzieć w jakim sklepie ?? Bo w ofercie Animali to wychodzi 90zl + przesyłka. Dla nas to jest różnica :D
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
mlodyszyna
Posty: 38
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:11 am

[Klatka] - Master 2

Post autor: mlodyszyna »

znaczy ja to sie raczej zastanawiam nad master 2 :) dla jednego ogonka wystarczy! Raczej 2 nie bedzie , a nawet jesli to sie w tej klatce spokojnie zmiesci . Ona tam kosztuje 63 chyba wiec gdzies ponad 70 z przesylka wyniesie
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

[Klatka] - Master 2

Post autor: agacia »

Ja mam klatke chomik 3 i 2 szczurki w niej. Chlopaki spokojnie sie mieszcza. Wymontowalam z niej najnizsze pieterko,bo inaczej byloby ciasno,a tak moga sie ogonki wspinac. Na przyczepy nie narzekam poki co,ale to fakt,ze mocz po sciance splywa pod kuwete. I tak na samej gorze zrobilam jadalnie,nizej sypialnie,a najnizej toalete i miejsce do ganiania 8) Generalnie jestem z tej klatki zadowolona. Kupilam na Allegro za 80zl,ale za przesylke nie placilam,bo odbieralam na miejscu. Moja klatka jest czarna z zoltymi drzwiami i fioletowa kuweta.
A to jej fotka
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56491323

Tylko fotka taka sobie,bo klatka z gory robiona i zafoliowana,ale mi siega do polowy uda :wink: Naprawde duza jest i jak ktos ma czas i ochote moze ja fajnie urzadzic.
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

[Klatka] - Master 2

Post autor: małolata »

ja mam master 2 i nie wydaje mi się żeby z niej mógł uciec szczuras nawet mały, ja w niej trzymałąm od malutkiego dwa szczury ( nie były razem tylko jeden po drugim), teraz mieszka w niej mój Mirek i póki nie będzie wykastrowany tak zostanie,klatka jest całkiem miła, ja nie mam w niej tych zaczepó co się metalową część do kuwety doczepia po bokach, tak już było gdy ją otrzymałąm, i niewydaje mi się by szczur podniósł górę, jednym slowem jestem zadowolona,jednak preferuje większe klatki i w tek napewno Mirke nie zostanie , 2 szczurów bym w niej nie trzymała.
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
mlodyszyna
Posty: 38
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:11 am

[Klatka] - Master 2

Post autor: mlodyszyna »

Czyli ona wedlug Ciebie jest za mala na 2 ogonki :| w sumie mam jednego i narazie nie planuje dla niej towazysza, ale to nigdy nie wiadomo :| klatka wydaje sie duza przeciez? (jak dla mnie , zawsze mialem po 1 ogolnku)

[ Dodano: Pon 04 Lip, 2005 ]
wyslalem do nich majla z zapytaniem ile bedzie wynosila przesylka za klatke master 2 ! oto odpowiedz
"Witam,

klatka mieści się w przedziale wagowym do 5kg, tak więc jej wysłanie przesyłką
priorytetową kosztuje 9 pln.
Jeśli przesyłka będzie płatna przy odbiorze, czyli u listonosza lub na poczcie,
należy doliczyć dodatkowo 4.5 pln - koszt pobrania i przesłania do nas przelewu."

Chyba bede sie na nia decydował !to bedzie moja pierwsza klatka ! pozatym i tak chyba az taka mala to ona nie jest.
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

[Klatka] - Master 2

Post autor: Dona »

[quote="mlodyszyna"]klatka mieści się w przedziale wagowym do 5kg, tak więc jej wysłanie przesyłką priorytetową kosztuje 9 pln. [/quote]
A nie mówiłam? Haha! :D
mlodyszyna
Posty: 38
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:11 am

[Klatka] - Master 2

Post autor: mlodyszyna »

Dobra master2 zamowiona ! teraz czekam na dostawe ! i Telma sie przeprowadza :)
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - Master 2

Post autor: Mona i Kuba »

My jednak zdecydowaliśmy się na Chomik3, :) Lila już po przeprowadzce. Trochę się jej nogi trzęsły, zwłaszcza na ostatnim piętrze, ale już gania po niej i zna chyba każdy zakamarek. Też wymontowaliśmy najniższe piętro i zostawiliśmy miejsce do biegania. Teraz pracujemy nad wyposażeniem :)

Kupiliśmy w sklepie, żeby było szybciej i na miejscu. Cenowo wyszło tak samo, ale nie było łatwo znaleźć
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
mlodyszyna
Posty: 38
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:11 am

[Klatka] - Master 2

Post autor: mlodyszyna »

przyszla klatka ! Telma juz siedzi w nowej klatce ! narazie nieco zagubiona ! ale wydaje mi sie ze szybko sie zaklimatyzuje ! a co do odleglosci kratek ! to nie wydaje mi sie zeby mogla wychodzic !
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: [Klatka] - Master 2

Post autor: Landrynka »

Gdzie można kupić klatkę chomik 3 lub master2 w Białymstoku?
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Mageda
Posty: 654
Rejestracja: sob mar 29, 2003 12:08 pm
Lokalizacja: Białystok/Zambrów

RE: [Klatka] - Master 2

Post autor: Mageda »

landrynka : przejdź się do sklepu Gabi na Kilińskiego i nowo otwartego Kameleona na Ryskiej
Zuzia i Filutka - w szczurzym raju ....
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

RE: [Klatka] - Master 2

Post autor: nikitka »

A czy ktos mógłby mi doradzic gdzie we Wrocławiu lub na allegro moge kupic fajną klatkę dla szczurków ??Moge na ten cel przeznaczyć tylko 100 zł
W tej chwili mój Trevor siedzi w klatce 50x 26 x30 jest u nas dopiero drugi dzień więc jeszcze nie kupilismy mu specjalnej klatki.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Klatka] - Master 2

Post autor: limba »

Nikitka to nie ten temat: zapraszam do "wyszperane na allegro" ... http://szczury.org/viewtopic.php?t=10268
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka] - Master 2

Post autor: yss »

nikitka ah jak ty wiesz co mnie uraduje :D acz trochę rozminęłaś się z wątkiem.
polecam wątek "wyszukane na allegro" - jest przyklejony w tym dziale :)
poza tym kolegę dla trevora. koniecznie!
a oto różne klatki:
szczurkowa: http://www.allegro.pl/item174824879_kla ... wosc_.html
szynszylówka nowa: http://www.allegro.pl/item175457156__ko ... 36x55.html
taka sama używana:
http://www.allegro.pl/item176766871_kla ... 55x37.html
duuuża. fajna: http://www.allegro.pl/item176790396_kla ... wana_.html
i taka za 130: http://www.allegro.pl/item176791914_kla ... 0_cm_.html

jeżeli chcesz używaną, zawsze pytaj o odstępy, jeśli nie są podane....:)
ten się nie myli, kto nic nie robi
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

RE: [Klatka] - Master 2

Post autor: nikitka »

przepraszam za rozminięcie sie z tematem, jestem tu pierwszy raz ;-)
i mam mało czasu na znalezienie dobrej kaltki, bo mąż dzis idzie po drugiego szczuraska.Dziekuję za podpowiedzi ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”