[Inne] - Wybieg/Kojec

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

[Inne] - Wybieg/Kojec

Post autor: mazoq »

no to pozostaje tylko duża doza zaufania zmieszana z pewną dozą ostrożności ;)
Katie
Posty: 170
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 7:02 pm

[Inne] - Wybieg/Kojec

Post autor: Katie »

Ja ufam Noskowi, ale i tak nie potrafię się przemóc, żeby go puszczać wolno na trawie. Jego wybiegi po dworzu ograniczają się od tego, że chodzę za nim na czworaka, obserwując każdy jego ruch :roll: Jest zbyt ciekawski i wszędobylski. Z mojego podwórka bez problemu mógłby pobiec do sąsiadów, a tam schować się w wysokich krzakach. Dlatego najczęściej po prostu puszczam go na ławce czy stoliku. Musi mu to wystarczyć. A co do Setha...mam nadzieję, że z czasem zrobi się choć trochę mniej żywiołowy. Dopiero wtedy zabiorę go na spacer w innej formie niz na ramieniu...
Oba szczury nienawidzą smyczy i wydostają się z niej bez problemu. Ech :|
Nie ma mnie i raczej nie będzie.
Kontakt proszę przez PW - tak będzie najszybciej.
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[Inne] - Wybieg/Kojec

Post autor: Layla »

[quote="Vella"]no właśnie biega o to, że jak ktos zostawi zwierzaki w kojcu w ogródku i sobie pójdzie to zwierzaki wylezą i tyle je widział. Mogą wyleźć nie tylko górą, ale i dołem.
Nie ma możliwości zabezpieczenia.
Ze szczurem trzeba siedziec i już. Żadne tam wybiegi bez opiekuna, to nie pies na podwórku.[/quote]

Ja sobie nie wyobrażam zostawić szczury w kojcu i pójść. Masz rację, ze szczurem trzeba siedzieć. Ja nawet w pokoju z moimi zawsze siedzę, jak ganiają bo zrzucą jakąś książkę jedna na drugą i nieszczęście gotowe.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”