[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: margot1408 »

A to nowy dom moich dziewczyn, wreszcie skończyłam meblowanie :)

Obrazek
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
xSzczuras
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 16, 2014 9:22 am
Numer GG: 24741846
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: xSzczuras »

margot1408 pisze:A to nowy dom moich dziewczyn, wreszcie skończyłam meblowanie :)

Obrazek
Świetna jest, taka uporządkowana :D
U mnie wieczny chaos co mi się nie podoba no ale nie mam pomysłu ::)
Obrazek
Maks
za TM: Wafel, Hiero, Tito
Awatar użytkownika
sliwkowapanna
Posty: 286
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 6:11 am
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: sliwkowapanna »

xSzczuras, zrobiłabym jadalnię na dole, co by szczurki miały chociaż jedną płaską stabilną przestrzeń czy do leżenia czy zabaw a tak to super:))
margot1408, jest przyjemnie:)

a poniżej ja się pochwolę nowym loku szczurasów. Trochę kosztowała, ale było warto:) Na razie pusto, bo czekamy na mebelki od Hoody wtedy też będą lepsze foty:D
Obrazek
Ze mną od 04.2013 ogonek Harry, Wally od 02.2014 oraz Karmelek z Hermioną od 06.2014 :)
Za TM myszki: Pilot 31.03 [*] Egzi 10.06[*]
-----------------------------------------------------
Moje hobby: http://fb.com/sliwkowapanna.photography
Awatar użytkownika
xSzczuras
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 16, 2014 9:22 am
Numer GG: 24741846
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: xSzczuras »

sliwkowapanna pisze:xSzczuras, zrobiłabym jadalnię na dole, co by szczurki miały chociaż jedną płaską stabilną przestrzeń czy do leżenia czy zabaw a tak to super:))
Da się zrobić :) A nuż jakieś pieniądze będą to tarasik z ferplasta kupię, bo rzeczywiście płaskich przestrzeni nie ma zbytnio
Maks
za TM: Wafel, Hiero, Tito
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: margot1408 »

xSzczuras, fajna klatka, dobry patent z materiałowym podestem, muszę zapamiętać - kilka razy miałam problem z wykombinowaniem schodków/pochylni :)
xSzczuras pisze:U mnie wieczny chaos co mi się nie podoba no ale nie mam pomysłu ::)
Szczury chyba wolą chaos od porządku ;)
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
mariolko87
Posty: 5
Rejestracja: wt sie 26, 2014 8:26 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mariolko87 »

Moja NIka ma wygodnie, sama mieszka w trzypoziomowej klatce! Chyba trzeba jej sprawić lokatora ;)
Długi ogon.
Awatar użytkownika
nata1064
Posty: 14
Rejestracja: czw paź 04, 2012 12:05 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: nata1064 »

To i ja się pochwalę klatką ;D
http://images69.fotosik.pl/198/f17cc380a4ca74f1gen.jpg
Jakoś tak wydaje mi się jakby była trochę pusta... Pomóżcie mi i powiedzcie czy cos jeszcze tam wcisnę :P i gdzie? Co do drewnianych półeczek, zostaną zamienione na koszyczki czy cos, muszę po sklepach pochodzić :P Klatka czeka na 3 panny wiec nie mogą mieć nudno, jakieś sugestie, podpowiedzi? ;) (Poidełka i miska wstępnie są ulokowane, potem miejsce zmienią ;) )
Ze mną: Joker i Andy <3

Za TM: Harley, Svari, Fanta i Lori [*]
Awatar użytkownika
xSzczuras
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 16, 2014 9:22 am
Numer GG: 24741846
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: xSzczuras »

margot1408 pisze:A to nowy dom moich dziewczyn, wreszcie skończyłam meblowanie :)

Obrazek
Oglądam tak sobie te klatkę bo mi się wciąż bardzo podoba i się zastanawiam co z elementami przyczepionymi na stałe, bo u mnie wszystko trzeba myć codziennie wiec jak to robisz?
Maks
za TM: Wafel, Hiero, Tito
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: margot1408 »

Na stałe przyczepione są opaskami zaciskowymi tylko te dwie środkowe rurki. Raz na jakiś czas zdejmuję je do mycia, ale zwykle tylko wkładam rękę przez drzwiczki i przecieram w środku szmatką. Całą resztę da się wymontować na zewnątrz w minutę (oczywiście jeśli żadna z moich dziewczyn nie próbuje mi "pomagać" ;)), pięterka są położone na gwintowanych prętach, a koszyki wiszą na prętach i karabińczykach.
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: smeg »

Chwalę się nowymi hamakami od Nietoperrrka :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Osna »

smeg pisze:Chwalę się nowymi hamakami od Nietoperrrka :)
Piękne. Kolory tak dobrane, że aż trudno wzrok oderwać. Choć pewnie to zasługa też tego, że klatka sama w sobie ładna bardzo. :) Czy dobrze widzę tam wielki amerykański kołowrotek? Jaką ma średnicę?
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
Miu
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 16, 2015 1:50 pm
Lokalizacja: Nigdziebądź
Kontakt:

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Miu »

Zobaczywszy Wasze klatki od razu dodałam im jeszcze 2 plastikowe pudełka na różnych poziomach,mnóstwo różnego rodzaju sznurków do poruszania się itp. od razu mają większą zabawę. :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: yss »

Miu, przydałyby się obszerniejsze półki, a przynajmniej jedna taka większa, żeby można było po niej pochodzić a nie tylko siąść lub spaść. :) Masz wtedy większy metraż klatki - duże płaskie powierzchnie to metraż, reszta to zabawki, sypialnie i atrakcje.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Shaggi
Posty: 34
Rejestracja: czw wrz 26, 2013 1:15 pm

Re: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Shaggi »

Obrazek
Tak mieszkamy :D
Ze mną: Stefania, Dafne,Shadow i Lulu.
+ kot: Nala i 3 psy: Alfa, Hektor i Maniek.
Nasz temacik:Klik
Za TM: Ziuta, Pansy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”