[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Emilka

a jednak ;) - kupilam nowa klatke

Post autor: Emilka »

Mialam troche problemow bo tak do konca nie wiedzialam jaka klatka bedzie odpowiednia dla szczurka, ale w koncu uzbieralam forse i kupilam to cudenko. W porownaniu do poprzedniej chomiczej klatki to moja Bezowa ma luksus. Z reszta sami zobaczcie:

tutaj stara klatka i nowa
( balam sie ze Bezowa bedzie sie bala nowego miejsca jednak zaraz zaczela klatke zwiedzac :) )

Obrazek
Obrazek


Czy taka wystarczy jednemu szczurkowi?
Ostatnio zmieniony sob wrz 11, 2004 11:15 am przez Emilka, łącznie zmieniany 1 raz.
pestka4
Posty: 262
Rejestracja: wt maja 18, 2004 3:55 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: pestka4 »

Ja mam taką samą dla dwóch. ( koloru niebieskiego )
Często swoje maluchy puszczam po pokoju. :P

Pozdrowionka. :wink:
Jutro to dziś, tyle, że jutro....
axeOutkast
Posty: 106
Rejestracja: sob maja 15, 2004 4:19 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: axeOutkast »

a ja sie musze poczwalic moim terrarium - wlasnorecznie zrobionum przeze mnie - zreszta jak wszystko w srodku (ofkors - poza szczurem;)

http://www.album.com.pl/zdjecie.php?p=0 ... &pns=0&do=
...::Companhia Pernas Pro Ar::...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: lajla »

kalteczka ladna telarium ladne pochwalialm bym sie moja klatka ale moj kochany wspanialy szczur zapragnal nowych wrazen i "zjadl" kabelek od aparatu wiec nici :wink:
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: oliwi@ »

hmmm aż mi wstyd :( ja mam taką klatkę jak autorka tematu przed zakupem nowej :( Miki chyba nie ma nic przeciw, bo i tak przynajmniej 2 godziny dziennie biega po domu, ale w planach mam zrobienie na lato klatki na balkonie :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: ESTI »

No teraz klateczka super!!!
Ja mam podobną i jeśli będziesz wypuszczać maluszki często to spoko im wystarczy. Na pewno.!
Obrazek
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mrylka »

Tylko pozazdrościć chłopa :D Ma talent majsterkowicza ;) Też myślałam żeby zrobić kaltke mojej szczurci ale narazie to daleka przyszłość....Co jest bardzoej opłacalne zrobić samemu czy kupić? Wolę zrobić....i samemu urządzić...
Ja też się dołączam do prośby Mychy o materiały itp...ale moge poczekać spokojnie...
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: GoHa »

A wiec tak: W sumie co tu duzo gadac... :)
Boki klatki i dach wykonano ze sklejki grubosci 3mm, spod z grubszej - 8mm... półki sklejka - 5mm. Usztywnienia dla konstrukcji wykonal z listewek 2x2cm. Sa one we wszystkich krawedziach klatki i na kazdym poziomie polki. Do nich rowniez mocowano polki. Wszystko zrobiono za pomocą wkrętów. Pólki wycinano w taki sposob zeby dopasowaly sie do ksztaltu drzewa, ktore wstawilismy. Drzwiczki sa tez ze sklejek grubosci 5 mm polaczone za pomoca ksztaltownikow metalowych (kupione w Obi chyba). Siatka ocynk bodajrze, zdobyta z zakladu pracy hlopa mego. Przykrecona wkretami. Drzwiczki przyczepione na zawiasy. Od spodu wykrecane nozki dla regulacji poziomu (krzywa podloga). Cala klatka pomalowana lakierem bezbarwnym akrylowym okolo 5-6 razy. Mocz nie wsiaka, szczury nie gryza... nie wiem co jeszcze napisac. Jakby co pytajcie... :)
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mrylka »

Dzięki Goha :D Może mi sie uda tate namówić żeby mi pomógł :)
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
Fiona
Posty: 37
Rejestracja: wt maja 04, 2004 11:47 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Fiona »

fajniusia ta klatka.....Emilko gdzie ja kupilas? i ile za nia dalas? :D
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: krwiopij »

proponuje jeszcze dowiesic hamaczek i moze jakas rure dorzucic... jest jeszcze sporo miejsca do zagospodarowania, wiec mozesz kombinowac... jak dla jednego szczurka, to naprawde niezly apartament... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Klaudia1988
Posty: 166
Rejestracja: wt kwie 27, 2004 8:05 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Klaudia1988 »

Emilka moglabys podac wymiary i cene.
Z gory dzieki, a klateczka jest superowa.
FiFi jest już w niebie, opuścił mnie 11.04.2004r [']
Ale nigdy go nie zapomne !!!
Teraz jest ze mną Fokus :)
Emilka

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Emilka »

Jasne, w klatce bedzie jeszcze domek, hamak (ale kupny bo te ktore robie sama jakos niestetycznie wygladaja :lol: )no i rura na dnie...

Klatke kupilam w malym sklepiku w centrum Świętochłowic dokladnie za 98zł :) wys 55 dlugosc tez a szerokosc 37
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”